Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bahçeli Müstakil Dubleks Villa

Kullanım Amacı Konaklama Ev
Yapı Modeli Prefabrik Villa
Yapı Adedi 1 Adet
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 15 Gün
Şu anda 39 misafir bu projeyi inceliyor

Şehirde yaşayan herkesin hayali villa yapı kalitesinde müstakil bir eve sahip olmak. Müstakil ev denildiğinde hep köyler, taşra yaşamı, ormanlık alanlar akla geliyor nedense. Sanıyoruz ki ki şehirde müstakil ev olmaz. Bir türlü zihnimize oturtamıyoruz. Oysa ki henüz on yirmi yıl öncesini bir hatırlayalım. İstanbul’un şimdi modern görünümlü ama yükseklik ve sıklığıyla insanı boğan semtlerinin neredeyse tamamını müstakil evler kaplıyordu.

Ne güzeldi o günler, tek katlı veya iki katlı huzur ve mutluluğu coşkuyla sokağa taşan birbirini tanıdığı, sahiplendiği, kucak açtığı, hem sevinci hem de acıları paylaştığı, adete villa yapı konforundaki o evlerde yaşam bir başkaydı. Yazın hanımeli ve yaseminlerin güzel kokularının bahçeli müstakil evlerin bahçelerinden sokağı sardığı, dostluğun kışta bile komşuları ısıttığı adete her sokağın tek yürek bir aile gibi yaşadığı mahallelerimiz vardı. Kimin düğünü veya sevinçli bir etkinliği varsa bütün mahalle coşkuyla oraya akardı, komşulardan birinin üzüntülü günü olsa o gün televizyon bile açılmazdı saygıdan hiçbir komşu evinde. Düğünler, asker uğurlamalar, sünnet düğünleri, hacca gidiş gelmelerin heyecanı herkesi sarar sevinçler bereketlenirdi. Hastalık, vefat gibi üzüntüler yine herkesçe paylaşılır, acılar hafifletilirdi.

Modern şehir hayatının adım başı bahçeleri yutan yüksek beton binaları, araba yığınları, trafik, asfalttan toprağı bile görememe gibi sıkıntıları içimizi karartarak bizi o kadar karamsarlığa itmiş ki artık İstanbul’da bahçeli müstakil ev olamayacağına kendimizi inandırdık.

Halbuki vila yapı konforunu İstanbul’da yaşamak şimdi yine mümkün. Ev sahibi olmak hiç de zor değil aslında. Müstakil hazır ev düşüncenizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken çok değil sadece 300 metrekare civarında bir arsanızın bulunması. Bundan sonrasını Karmod uzmanlığına bırakın. 2+1 veya 3+1 müstakil ev planındaki çelik villa eve sadece ortalama bir hafta gibi bir zaman diliminde sahip olabilirsiniz. Üstelik oldukça ekonomik prefabrik ev fiyatları avantajıyla. Karmod hazır ev tüm aşamalarıyla yeni nesil ev teknolojisiyle modern tesislerde üretiliyor. Eve ait duvardan çatıya, kapıdan pencereye, su tesisatından elektrik tesisat sistemlerine hangi detaylar varsa Karmod uzmanlığıyla üretilerek arsanızın bulunduğu yerde kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor.

İstanbul’da yaşayan biri olarak içimizden sıklıkla hayalini kurduğumuz yeşilliklerle iç içe bahçeli müstakil ev hayali mutlaka canlanır. Trafikten kalabalığa bunca rahatsızlık verici ortamlarına rağmen ekmek kazandığımız İstanbul’u terk etmenin zorluğunu çok iyi biliriz. İşte tam bu düşünceler içinizden geçerken “Ne içindeyim İstanbul’un ne de dışında” diyebileceğiniz bir ortamda Karmod hazır evlerle İstanbul’u terk etmeden nezih bir ortamda dubleks hazır konut sahibi olmak çok kolay.

Bu sayfada resmini gördüğünüz dubleks hazır konut projemizi İstanbul Büyükbakkalköy’de gerçekleştirdik. İstanbul’un içinde ama şehrin gürültü ve karmaşasından çok uzakta, mutlulukla.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz