Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan Gümrük Akademisi’nin Şantiye Yapıları

Kullanım Amacı Gümrük Akademisi İnşaat Şantiye Binaları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 38 Ünite / 230x595
Toplam Metraj 532 m²
Proje Yılı 2015
Kullanılacak Bölge Kebele, Azerbaycan
Tamamlanma Zamanı 10 Gün
Şu anda 91 misafir bu projeyi inceliyor

Azerbaycan Gümrük Akademisi’nin Şantiye Yapılarını Kurduk

Karmod yol enerji ve madencilikten yol yapıma, sağlık ve eğitim yapılarına kadar projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu projeler arasında akademik eğitime yönelik hizmet verecek Azerbaycan Gümrük Akademisi’nin şantiye yapılarını üreterek kurulum yaptık.

Eğitim sektöründeki projeye özel şantiye yapılarımız ülkenin kuzeyinde yer alan şehirlerinden Kebele’de inşa edildi. Tamaıyla yeni nesil konteyner yapı sisteminin kullanıldığı şantiye projesi binaları arasında yatakhane ve yemekhane binaları, ofis binası ve WC duş üniteleri yer aldı. Bu binaların yanımı için 230x595 ölçüsünde toplam 38 konteyner ünitesi kullanıldı.

Şantiye Verimliliğini Artıran Zindelik Veren Yapılar

Karmod yeni nesil kontener modelinin önerildiği projenin tasarımı tamamıyla proje ofisimizce gerçekleştirildi. Kaynaksız teknolojili cıvata somun birleşimli Karmod yeni nesil konteyner yapıların duvar ve çatı sistemlerinde tamamen yüksek yalıtımlı sandviç paneller kullanılıyor. Dört mevsim iklim şartlarında ev konforu yaşatan yeni nesil yapılar şantiye verimliliğini artıran üstünlüğe sahip. Karmod şantiye yapılarında konaklayan çalışanların tamamı zindelik veren konforu yaşatıyor.

Yatakhane, Yemekhane - Ofis Grubu Üniversite Şantiye Yapılarında

Azerbaycan, Kebele Gümrük Akademisi şantiye yapıları için yemekhane, yatakhane ve ofis başta olmak üzere temel binaların tamamı bu projeye özel hazırlandı. Proje için hazırlanan şantiye yapılarını 80 kişilik üniversite binası inşa ekibi kullanacak. Ön üretimi Karmod’un İstanbul’da bulunan modern tesislerinde gerçekleştirilen yapılar karayolu taşımacılığı ile Kerbele’deki proje sahasına sevk edildi. Sevkiyatın tamamlandığı gün Karmod profesyonel kurulum ekibi de sahada hazır bulundu. Aynı gün montaja başlayan ekip ilk olarak 20 üniteden oluşan yatakhane yapıları kuruldu. 8 ünite birleşimli sistemle bir araya getirilerek proje şantiye ofis binası hazırlandı. Ardından 6 konteyner ünitesinin bir araya getirilmesiyle şantiye yemekhane binasının kurulumu gerçekleştirildi. Son olarak 4 ayrı yapıdan oluşan WC duş binalarının montajı yapıldı. Her birinde 7 ayrı kabinin yer aldığı WC duş binalarında toplam 28 kabin yer alıyor.

Tam Demonte Cıvata Somunlu Sistem Avantajları Karmod Şantiye Yapılarında

Yemekhane, yatakhane, ofis, wc - duşların yer aldığı şantiye yapılarınının kurulum Karmod profesyonel ekibince sadece 10 günde tamamlandı. Tüm malzemeleriyele hazır üretimli sahaya gönderilen yapıların kurulumunda yeni nesil konteyner yapı avantajları kullanıldı. Yatakhane binalarında her ünitede 4 kişilik ekibin konaklaması planlandı. Uluslararası iş ve işçi sağlığı şartları yatakhane binalarına Karmod uzmanlığıyla yansıtıldı. Kullanım yeri nerede olursa olsun yaz kız, sıcak soğuk demeden yeni nesil şantiye yapıları işçilere ev konforu yaşatıyor. Zindelik veren yapı üstünlüğüyle proje verimliliğini yükseltiyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz