Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Atmaca Bahçeşehir Toplu Konut Şantiyesi

Kullanım Amacı Toplu Konut Şantiye Binaları (Atmaca Gayrimenkul)
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 2 Blok (3 ve 2 Katlı)
Toplam Metraj 1.470 m² (1152 + 318)
Proje Yılı 2014
Kullanılacak Bölge Başakşehir, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 28 Gün
Şu anda 67 misafir bu projeyi inceliyor

Toplu konut projelerinde Karmod Yeni Nesil Konteyner

Dünyanın en büyük metropollerinden İstanbul’da her yıl çok sayıda konut projesi gerçekleştiriliyor. Markalı konut projelerinin şantiye yapılarındaki tercihi Karmod Yeni Nesil Konteyner. Toplu konut alanında İstanbul Bahçeşehir’de gerçekleştirilen önemli projelerden biri de Atmaca Konut Projesi. 2014 yılında Motosan marka adıyla başlayan proje Türkiye’nin elektronik aletlerde önemli gruplarından Atmaca Holding bünyesinde gerçekleştirildi.

Proje konteyner şantiye ofisinden yönetildi

Bahçeşehir'de 48 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa üzerinde yükselen proje için konteyner şantiye yapıları tercih edildi. İki ayrı blok halinde projelendirilen şantiye yapı grubunda 2 katlı konteyner ofis ve 3 katlı konteyner yatakhane binasının kurulumu gerçekleştirildi. Yatakhane binası üç katta toplam 1152 m2 büyüklüğe sahip. Projenin inşa aşamasının yönetildiği iki katlı ofis binası ise 318 m2 büyüklüğe sahip. Dar cepheden kapalı merdiven sahanlığından giriş yapılan ofisin giriş katında teknik çalışma ofisleriyle beraber yemekhane, mescit gibi üniteler yer alıyor. Üst kat ise tamamen proje yönetiminin kullanımına özel düzenlenmiş durumda. Bu katta yönetici odası, şantiye şefi, toplantı odası, proje tanıtım odası gibi temel alanlar yer alıyor.

Ev konforu konteyner yatakhanede

Atmaca Bahçeşehir Motosan proje çalışanları ergonomisiyle ev konforu yaşatan Karmod yeni nesil konteyner yatakhanede konakladı. Yatakhane projesinin her katında her yönde 8 adet olmak üzere 16 adet 3x7 konteyner ünitesi kullanıldı. Üç katlı binanın tamamında toplam konteyner ünite sayısı 6 adet oldu. Ön üretimi Karmod modern tesislerinde gerçekleştirilen üniteler planlama dahilinde araçlarla sahaya sevk edildi. Bir yandan sevkiyat devam ederken diğer yandan vinç yardımıyla kurulum gerçekleştirildi. Her katta yer alan 16 ünitenin 14 adeti yatakhane koğuşu, 1 adet duş ve 1 adet WC ünitesi şeklinde yerleşim yapıldı. Konteyner yatakhanede üç katın toplamında 42 adet koğuş odası yer aldı. WC ve duş konteynerlerinin her birinde 7 ayrı kabin planlandı.

Bahçeşehir Motosan Konut Projesi

Atmaca Gayrimenkul firmasının 48.000 m² arazi üzerinde gerçekleştirdiği projede 225 bağımsız konut yer alıyor. Lüks konut konseptiyle öne çıkan Bahçeşehir Atmaca projesinde 2+1'den 6+2 plana farklı yelpazede konut tasarımları bulunuyor. Konut büyüklükleri 175 ila 286 m2 aralığında değişiyor. Projede dairelerin yanı sıra üçüz ve katlı villalar da yer alıyor.

Komplike bir yaşam alanı olarak ortaya çıkan Bahçeşehir Atmaca projesinde sosyal alanlar da öne çıkıyor. Projenin sosyal alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzlar, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, hamam, açık ve kapalı otopark, yürüyüş yolu, bisiklet yolu gibi amanlar yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz