Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Altın Madeni İşçi Kampı, Saza, Tanzanya

Kullanım Amacı Madende Çalışacak İşçilere Kamp Yapıları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 3x12 ve 3x6 metrekare üniteler
Toplam Metraj 180 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Saza, Tanzanya
Tamamlanma Zamanı 8 Gün
Şu anda 98 misafir bu projeyi inceliyor

Tanzanya Altın Madeni Şantiye Yapıları Projesi

Afrika genelinde çok sayıda maden şantiye yapı projeleri gerçekleştiren Karmod bir şantiye projesi de orta Afrika ülkelerinden Tanzanya’da gerçekleştirdi.

Ülkenin batısında 180 km uzunluğuyla güneye doğru uzanan tarihi Dinazor fosillerinin bulunduğu denizden 800 metre yükseklikteki Rukwa Gölü yakınında Saza şehrinde kurduğumuz şantiye konteyner yerleşke binaları altın madeni çıkarmada görev alacak çalışanlarca kullanılacak.

Karmod Yeni Nesil Konteyner modelimizle inşa edilen mobilizasyon kamp grubuyla çalışanlar için son derece zinde ve konforlu mekanlar oluşturuldu. Şantiye konteyner projesinde ön üretimini tam demonte sistemle modern tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz 3x12 ve 3x6 metre büyüklükteki konteyner ünitelerimiz kullanıldı. Sandviç panel çatı ve duvar panelleri, çift ısıcamlı pencere sistemleriyle Karmod Yeni Nesil dört yaşam konteyneri mevsim yaşanacak yağmur, toz ve kuma karşı yüksek izolasyonlu yapısıyla öne çıkıyor.

Konteyner Şantiye Kampında Konaklayanlar Çok Mutlu

Kullanım ergonomisi ve konforuyla öne çıkan Karmod konteyner mobilizasyon yapıları maden sahalarının zorlu şartlarında konaklayanlara zindelik kazandırıyor. Şantiye şartlarında sıklıkla görülen yoğun rüzgar, toz - toprak, yağmur, çamur gibi etkenlerle aşırı sıcak veya soğuk iklimlerde aynı konfor yeni nesil şantiye konteyner yapılarında. Konteyner mobilizasyon yapılarımız soğuk veya sıcak iklimlerde sağladığı yalıtım konforuyla çalışanlara evlerindeki rahatlığı yaşatıyor.

Her yerde olduğu gibi Tanzanya altın madeni konteyner şantiye kampında görev alan çalışanlar da zinde yaşam alanları sunan yapılarımızda konaklamaktan son derece mutlular. Çalışanlar yapılarımızın ev konforunda lüks ve güvenli bir istirahat alanı sunduğunu vurguladılar.

Konteyner Yatakhane Yapılarında En Geniş Ünite Yapısı

Karmod yeni nesil ful demonte üretim konseptiyle uluslararası nakliye literatüründe dökme yük olarak tabir edilen sistemle taşınabilen yapı modelidir. Bu özelliğiyle benzerlerinden çok daha büyük ebatta konteyner üniteleri ile şantiye mobilizasyon projeleri çok daha kolay hazırlanabilmektedir. Tanzanya altın madeni şantiyesinde kullanılan 3x12 mt. ölçüdeki üniteler kullanılarak konteyner yatakhane binalarında en geniş mekan sunumu gerçekleştirildi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz