Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Almanya -Rent a Car- Ofis

Kullanım Amacı Araç Kiralama Ofisi
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok Birleşimli Ofis
Toplam Metraj 63 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Berlin, Almanya
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 73 misafir bu projeyi inceliyor

Yeni Nesil Konteynerle Lüks Rent a Car Ofis Binası

Karmod yeni nesil konteyner günümüz yapı mimarisine tam uyumuyla modern ofis konseptlerinin hazırlanmasına büyük kolaylık sağlıyor. Bu proje için birleşimli konteyner modeliyle tasarlanan ofis rent a car hizmeti verecek firmaya özel hazırlandı. 63 m2 büyüklükteki açık ofis üç ayrı konteyner ünitesinin yan yana dizilimiyle şekillendi. Karmod modern tesislerinde yeni nesil konteyner modeliyle üretilen yapı demonte özellikte hazırlandı. Mevcut yapı kurulum sonrası Celegreat - Events GmbH ve Iventmaaster GmbH and Co. uzmanlık uygulamalarıyla modern tarza kavuşturuldu.

Karayolu taşımacılığıyla tek tırla Türkiye’den Almanya’ya çıkan yapının kurulumu son derece kolay şekilde gerçekleştirildi. Kolay kurulumu sağlayan temel unsur Karmod yeni nesil konteynerin yapı özelliğinden kaynaklanıyor. Tamamen cıvata somun ve geçmeli sistemle üretilen yeni nesil konteyner klasik kaynak uygulamasını sonlandırıyor. Özel boyalı alt ve üst şaselerin birleşiminde tamamıyla cıvata somunlar kullanılıyor. Yapı güvenliğini riske atacak kaynak kullanımı cıvatalı sistemle ortadan kaldırılıyor. Duvar ve çatı panelleri şaselere geçmeli sistemle yerleştiriliyor. Sandviç panellerin metal birleşim noktalarına özel EPDM conta sistemi uygulanarak olası ısı köprüleri tamamen engelleniyor. Şaselerin boyanmasında otomotiv sanayinde de kullanılan boyama teknolojisi özellikle tercih edildi. Bu boyama sistemiyle konteyner ofisin metal aksamları en iyi yüzey parlaklığını gösterirken aynı zamanda uzun yıllar ilk günkü canlılığı koruyor.

Rent a Car ofis projesinin kurulum Berlin’deki Northgate Parkhaus’da gerçekleştirildi. Üretimi Karmod tarafından gerçekleştirilen ofisin kurulum ve iç yerleşim konsepti Celegreat - Events GmbH ve Iventmaaster GmbH and Co. tarafından gerçekleştirildi. Northgate Parkhaus’un otopark alanında kurulum yapılan ofis özel kaplama uygulamaları ve iç aydınlatmalarla modern görünüme kavuşturuldu. Büyük boy camların kullanıldığı ön ve yan cephelerde tam açıklıkla aydınlığın içeri sınırsız girişine izin verildi. Uygulama ile iç mekan doğal aydınlığı en iyi düzeye getirildi. Konteyner ofisin dış metal şase aksamı üzerine özel kompozit kaplama uygulamaları gerçekleştirildi. Ofis içi rent a car sektörüne özel möblelerle dekore edildi. Çalışan personele modern ve ergonomik çalışma ortamı hazırlandı.

Konteyner Ofis En Modern En Pratik Çözüm

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilip Karmod kalitesiyle üretilen modern konteyner ofis yapıları en pratik yapı çözümü. Yapı güvenliğinin sağlanması klasik betonarme modelindeki binalara göre oldukça kolay ve güvenli. Birleşimli yapı modeliyle istenilen metrajlarda projelendirilebiliyor. Tek veya dört kata kadar çok katlı üretim yapılabiliyor. Modern hatlarda kısa zamanda üretilen yapılar modüler özelliğiyle istenilen şehir veya ülkelere kolayca transfer edilebiliyor. Kurulumu günler hatta saatler içerisinde yapılarak tamamlanabiliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz