Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi

Kullanım Amacı Anadolu ve Fen Lisesi
Yapı Modeli Çelik Yapı Sistemi
Yapı Adedi 1 Adet (Tek Katlı)
Toplam Metraj 912 m² (20 Derslik)
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Bandırma, Balıkesir, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 45 Gün
Şu anda 74 misafir bu projeyi inceliyor

Akın Ertürk Çelik Okul Projesini 45 Günde Tamamladık

Eğitim alanında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde adıyla markalaşan Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi yeni binasını 45 günde tamamlayarak teslim ettik. Karmod teknik ofisinde çelik yapı sistemiyle projelendirilen okul uzun ömür, enerji tasarruflu yalıtım üstünlüğü ve deprem güvenliğiyle öne çıkıyor.

Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi 20 Derslikli Yeni Binasında

Hafif çelik sistem kullanılarak üretilen 912 m² büyüklükteki okul 3 bin 500 m² arsa üzerine inşa edildi. Akın Ertürk okulunda 20 özel derslik bulunuyor. En az öğrenci sayısıyla özel bir eğitim metodu belirleyen okulun derslikleri ergonomisiyle öne çıkıyor. Güvenli çelik okul sistemimizde eğitim ergonomisi için sınıflar standartlara göre özel projeyle hazırlandı.

Akın Ertürk Okulunda 20 dersliğin yanı sıra içerisinde Müdür odası, öğretmenler odası, laboratuvar, kütüphane gibi alanların bulunduğu bağımsız bölümler yer alıyor.

Tam Güvenlik İçin Çelik Örgü Akın Ertürk Okulunda

Tek katlı olarak projelendirilen Akın Ertürk Okulu 3,25 kot yüksekliğine sahip. Bu ölçüyle ferah eğitim ortamı için minimum 3 metre olan yüksekliğin de üzerine çıkıldı. Dikdörtgen şekilde tasarlanan okul 18,75x50 metre ölçülerine göre şekillendi. Okulun tam deprem güvenliği için çelik yapı sisteminin avantajlarından istifade edildi. Ana taşıyıcı çelik direklere duvar çelikleri de eklenerek yapı güvenliği en iyi düzeye yükseltildi. Duvardaki çelik sistem çatıda da sürdürülerek binanın her tarafı çeliklerle örüldü. Öğrencilerine uzun yıllar eğitim hizmetinin verileceği çelik okul depreme tam güvenli hale getirildi.

Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi Hakkında

Okulun hikayesi 23 yaşında eğitimcilik mesleğine başlayan Akın Ertürk’ün 27 yaşında verdiği kararla başladı. Ertürk il olarak Bandırma’da özel eğitim kursu açarak sektöre giriş yaptı.

Kendine özgü uygulamalarıyla Özel Öğretimde dikkat çeken bin anlayış ortaya koydu. Genç dinamik model ve yenilikçi sistem meyvelerini kısa sürede verdi. Öğrencilerin başarısı velilerin mutluluğuna dönüştü. Bu başarı Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi’nin temelini oluşturdu. Akın Ertürk ilçede artık bir marka oldu. Eğitim denildiğinde adından ilk bahsedilen kurumlar arasına girdi.

Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi, yeni okul binasında eğitim kalitesinden ödün vermeden Bandırma’ya hizmet vermeyi sürdürüyor.

Akın Ertürk Anadolu ve Fen Lisesi Tecrübeli Kadro Seçimiyle de Öncü

Deneyim ve dinamizm sentezini eğitimde ilke edinen Akın Ertürk Okulu ilk günkü heyecanına tecrübe birikimini ekleyerek hizmete devam ediyor. Okulun eğitim kadrosunda Bandırma’da tecrübe ve uzmanlığıyla öne çıkan köklü öğretmenler yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz