Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yayla Evleri

Çevre konseptine uyumlu yapısı ve modüler özelliği ile Karmod prefabrik yayla evleri Türkiye’nin tercihi. Ön üretimli demonte yapısıyla Karmod evleri zor arazi şartlarında bile kurulum kolaylığı sağlıyor. Uzmanlarca hazırlanan tek katlı ve iki katlı çok sayıda ev modeli kaynaksız vidalı demonte üretim teknolojisi ile modern tesislerde ön üretim yapılıyor. Evi oluşturan duvardan çatıya, pencereden kapıya  tüm üniteler demonte vidalı ve geçmeli ön üretimle hazırlandıktan sonra Türkiye’nin neresinde olursa olsun kurulum yerine sevk ediliyor. Karmod ev kurulum uzmanlarınca yerinde montajlanan modern konutlar elektrikten suya, boyaya kadar başka ustalara ihtiyaç duyulmadan hazır teslimat yapılıyor.

Hazır ev modellerinin en önemli özelliğinden biri de siparişle beraber çok kısa sürede üretim yapılarak yine çok kısa sürede kurulum yapılmasıdır. Ortalama bir binanın kurulum süresi yapı büyüklüğüne göre 3 ila 5 gün arasında gerçekleşmektedir. Hem de evlerin yapı güvenliği üst düzeyde. Yüksek dayanımıyla evlerimizin tamamı uzun ömürlü yapı sınıfında yer almaktadır.

Estetik göze hoş gelen mimarisi ve modern fonksiyonel yaşam alanları ile Karmod prefabrik yayla evleri ile dinginlik veren sağlıklı hayata merhaba deyin.

Son yıllarda doğaya yakın alanlarda müstakil konut sahibi olma arzusunda büyük yükseliş var. Karmod hazır yapı sektöründeki uzmanlığıyla doğa ile baş başa yaşamı arzulayanlara özel prefabrik yayla evleri için yeni modeller geliştirdi. Modern mimarinin doğaya en uyumlu modellerinin ortaya konulduğu tasarımlarla doğal çevrenin korunmasına büyük özen gösterildi. Prefabrik yayla evlerinin üretiminde de çevre dostu tam dönüşümlü malzemelerin seçilerek kullanımına özellikle dikkat edildi. Çevreci malzeme tercihiyle klasik betonarme yapı modelinin doğayı tahrip eden yapısına önemli bir alternatif getirildi. Bu nedenle son dönemde Karmod prefabrik yayla evleri hak ettiği ilgiyi görmeye başladı. Her şeyden öte yaşanabilir çevrenin korunarak nesilden nesile aktarılması adına bu güzel bir gelişme.

Ülkemizin dört bir köşesindeki yaylalara özel geliştirilen Karmod prefabrik evler çevre dostu estetik mimari tarzı, yalıtım avantajı, kullanım ergonomisi gibi üstünlüklere sahip. Yalıtım yayla kullanımları için son derece önemli bir detay. Karadeniz’den Toroslara, Ağrı Dağı’ndan İç Ege’ye genelde yüksek rakımda yer alan yaylalar gün içerisinde farklı iklim geçişleri yaşatır. Yaz aylarında bile geceleri yaylada hava birden bire soğur. Gündüzleri 30 dereceler civarı seyreden sıcaklık gece birden bire 10 derecenin de altına iner. Bu nedenle Anadolu yaylalarına özel üretilen evler iklimlendirme kolaylığını da üzerinde mutlaka barındırmalı. Karmod prefabrik yayla evleri iklimlendirme kolaylığı ile en serin gecelerde bile sıcak ortamlar hazırlar.

Şimdi 1 0 plandan başlayarak doğaya özel tasarlanmış 1 1, 2 1 çok sayıda estetik ve ergonomik prefabrik yayla evlerini yakından incelemeye ne dersiniz?

Yayla Evi Modelleri

Yayla evi modelleri arasında en çok 2 1 planda evler ilgi görüyor. Yayla kullanımı düşünüldüğünde bu plandaki konutların tercihi son derece isabetli. Karmod yayla evi modelleri içerisinde 2 1 modeller estetik tasarımı ve yayla konsepti uyumuyla öne çıkıyor. 2 1 yayla modellerinde 45 m2 ile 87 m2 aralığında 7 ayrı tasarım bulunuyor. Her biri mimarlarca özel tasarlanmış 2 1 modeller arasında hayalinizdeki yayla evinizi mutlaka bulacaksınız. Bunun dışında beğeninize özel ev tasarımları için Karmod satış ofislerinden bilgi alabilirsiniz. Prefabrik yayla evi fiyatları yıllara göre değişkenlik göstermekte olup bir kıyaslama açısından betonarme konut modeline göre en az yüzde 30 daha ekonomiktir. Karmod 2 1 modellerinden 45 m2 Nostalji, 51 m2 İznik, 64 m2 Söğüt, 73 m2 Yayla, 75 m2 İnci, 82 m2 Yükselen Mavi ve 82 m23 Köyceğiz yayla evi modellerini mutlaka incelemenizi öneririz. Beğeninize göre geniş aile kullanımlarına özel 3 1 ve 4 1 modellerle ikiz konut konsept tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

Prefabrik ev sizi uzun inşa süreçlerinden ve farklı ustalar organize etme derdinden kurtarır. Her gün adeta yeni bir iklimin yaşandığı yaylalarda betonarme gibi hantal yapı modellerinin uzun inşa süreçlerini ve sorunlarını geride bırakmak için prefabrik yayla ev modelini seçin. İşçilik ve uygulama giderlerinden büyük tasarruf sağlayarak yayla evi fiyatları ile en başta kara geçin.

Prefabrik Yayla Evleri Fiyatları Ne Kadar?

öncelikle şunu vurgulayalım ki çevre dostu konseptteki yenilikçi prefabrik yayla evleri fiyatları ile de çok ekonomik. Bunun en önemli nedeni imalatının modern teknolojiler kullanılarak ön üretimli olarak gerçekleştirilmesi. Yayla kullanım konseptine özel geliştirilen Karmod yayla evlerinin tüm modelleri her detayıyla modern tesislerde üretilir. Tek araca yüklenerek Türkiye’nin neresinde olursa olsun engin yaylalara sevk edilir. Sevkiyatın tamamlandığı gün yaylada hazır edilen profesyonel Karmod ekiplerince ortalama 2 ila 4 gün içerisinde kurulum yapılarak teslim edilir. Bu süreçte prefabrik yayla evleri fiyatları işçilik giderlerinden önemli tasarruf sağlar. Elektrikten su tesisatına, kapıdan pencereye, boya işçiliğine varana kadar her uygulama Karmod ekibince gerçekleştirilir. İşçilik giderleri cebinizde kalırken aynı zamanda ulaşımı güç yaylalara farklı ustaları organize ederek çıkarma derdinden kurtulursunuz.

Tek Katlı Yayla Evleri

Karmod’un her biri uzmanlarca modern mimariye en iyi uyumla tasarlanmış 20’ye yakın özel planda tek katlı yayla evleri modeli bulunuyor. Doğa içinde yaşam kültürüne özel yenilikçi tasarımlarda estetik, en iyi ergonominin kazandırdığı konfor, en iyi iklimlendirme avantajları bir arada. Hafta sonları veya günübirlik yaylaya çıkışlarınıza özel 1 0 28 m2 tek katlı yayla evi en çok ilgi gören modeller arasında.

2 1 64 m2 model tüm Karmod evlerinde olduğu gibi kullanım ergonomisiyle birlikte önünde şık veranda yerleşimiyle öne çıkıyor. 3 1 100 m2 tek katlı yayla evi aile boyu yayla yaşam mutluluğuna özel.

Yayla Prefabrik

Yayla yaşamını sevenler betonarmenin uzun süreçlerinden kurtulmak için özel tasarım yayla prefabrik ev modelini tercih ediyor. Karmod yayla modeli 2 1 plana sahip olup 72 m2 ferah kullanım alanına sahip. Evin sağ kısmında yer alan 10 m2 verandadan geçilerek yapı içerisine geçiliyor. Odalara açılan antreden sağda ilk bölme mutfağa ayrılmış. Mutfaktan verandaya açılan pencereyle kullanıma keyif katılmış. Solda yayla gibi tabir edilebilecek 20 m2 genişlikte büyükçe bir salon veranda boyunda öne doğru uzanıyor. Arka kısımda iki ayrı oda ve arada tuvalet ve banyo ile yayla prefabrik ev planı en iyi ergonomiyle tamamlanmış.

Prefabrik Yayla Evi

Prefabrik yayla evi modellerini beğenerek doğa ile iç içe mekanda yaşam zevkini doyasıyla yaşayabilirsiniz. Prefabrik yayla evi sizi uzun inşa süreçlerinden kurtarır. Sözleşme ile beraber ortalama 1 ay içerisinde yeni bir yaşam için prefabrik yayla eviniz hazır. En doğru kararı vermek için Karmod satış ofislerinden kullanacağınız bölgeye özel bilgiler alabilirsiniz. Karmod uzman ekipleri sizi dinler ve eni iyi yaylalık ev modelleri konusunda seçiminizi kolaylaştıracak önerilerde bulunur.