Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 990

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 9,9 m
  • Ağırlık 2.150 kg
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Modüler Evler

Uygun fiyatlı ev arayışında mısınız? Hem kaliteli, hem dayanıklı, hem de birçok avantajı ile sizlere fayda sağlayan bir eve mi ihtiyacınız var? Tüm bu isteklerinizin ev daha fazlasının karşılanmasına imkan tanıyan prefabrik modüler evler son dönemlerin en çok tercih edilen ve kullanılan yapıları arasında ilk sırada yerini alıyor. Klasik yapılarda meydana gelen fiyat artışları konut fiyatlarının da aynı oranda artmasına neden oluyor. İnşaat malzemelerinde oluşan yüksek fiyatlar konutların daha yüksek fiyattan satışa sunulmasına imkan veriyor. Artan maliyetler ve fiyatlar nedeni ile ev alma hayali kuran kişiler prefabrik modüler ev yapıları sayesinde hayallerine daha kısa süre içerisinde kavuşuyor. Prefabrik modüler evler, talep ettiğiniz tüm detayları içeren ve ekstra istediğiniz noktalar var ise ekleyebileceğiniz bu yapılar uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Yaklaşık olarak 15 yıl rahatlıkla kullanabileceğiniz prefabrik modüler evler ister tek katlı, isterseniz de dublex ve villa tarzı olarak üretilebiliyor. Modüler evlerde en sık tercih edilen ev modeli standart 2+1 ev modelidir. Genişlik ve ebatları tamamen sizlerin isteğinize göre oluşturan bu yapılar her bölgeye rahatlıkla kurulum yapılıyor.

Prefabrik modüler evler, ısı yalıtımlı olarak üretilmesinden dolayı sizlere ekonomik yönden büyük fayda sağlıyor. Yapımında tercih edilen malzemeler sadece ısı yalıtım özelliği ile değil ses yalıtım özelliği ile de dikkat çekiyor. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayan modüler evler, farklı tasarımları ile şehrin mimari yapısına uygun olarak hazırlanıyor.

Modüler Ev Yapılarında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kompozit modüler evler yapımında tercih edilen malzemeler çelik konstrüksiyon malzemeler ile değil cam elyaf malzemeler aracılığı ile üretilir. Böylelikle ev içi tasarımınızı dilediğiniz gibi yaptırabilme şansınız vardır. Her alanı aktif olarak kullanılabilen modüler evlerde kapılarda duvar içerisine sürgülü olarak üretiliyor. Odalar arasında 100 milimetre kalınlık mevcuttur. SMC panel kullanılarak poliüretan dolgu aracılığı ile imal edilen bu evler depreme dayanıklı olarak üretiliyor. Yanmaz ve çürümez özelliği sayesinde daha sağlıklı bir ortam sunan bu evleri sizler de yaptırabilirsiniz.

Modüler Ev Fiyatları Nelerdir?

Modüler ev yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi olan modüler ev fiyatlarıdır. Uygun fiyatlı olan bu ev fiyatları herkesin bütçesine hitap eden zengin model seçeneği ile kullanıcılar ile buluşuyor. Sizler de hayallerinizde ki evlere kavuşmak, ekonomik yönden bütçenize katkı sağlamak için prefabrik modüler ev yaptırarak bir ev sahibi olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler