Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mevsimlik Tarım İşçi Yapıları 151 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 27,71 m
  • Toplam m² 151 m²
Şu anda 66 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Mevsimlik Tarım İşçileri Yapıları

Türkiye’nin hemen hemen her noktası tarıma uygun olan alanlardan oluşuyor. Her ilde yetişen birçok ürün ticari amaçla kullanılmakla birlikte geçimini tarım ile yapan birçok insan mevcuttur. Özellikle çay, fındık ve benzeri ürünlerin toplanma aşamaları oldukça zor süreçlerden meydana geliyor. Bu nedenle tek kişi ile tarım arazisinden toplanamayacak ürünler için mevsimlik tarım işçileri Türkiye’nin dört bir yanından geliyor ve belirli bir süre tarım arazisinde çalışmalarını sürdürüyor. Gelen işçilerin rahat ve konforlu alanlarda kalabilmeleri için gelecek olan kişi kadar yapılar yaptırılıyor. Ancak değişen fiyatlar nedeni ile klasik yapılar yerine prefabrik yapılar tercih ediliyor. İşçilerin gün içerisindeki yorgunluğunu atabilmeleri ve dinlenme alanlarının yapılabilmesi için prefabrik mevsimlik tarım işçileri yapıları kısa süre içerisinde inşa edilerek sizlere teslim ediliyor. Sizler de uygun fiyatlı yapılardan faydalanarak çalışanlar için kusursuz bir yapı inşa etmek isterseniz prefabrik mevsimlik tarım işçileri yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Yapılar ile Kısa Sürede Hazır Olarak Sizlere Teslim Ediliyor

Tarım işleri ile uğraşıyor ve her yıl birçok mevsimlik tarım işçileri çalıştırıyorsanız prefabrik yapılar tam olarak sizlere uygun yapılardır. Yüksek fiyatlı klasik betonarme yapılar yerine prefabrik yapıları tercih ederek dilediğiniz büyüklükte bir yapı yaptırabilme seçeneğiniz mevcuttur. Prefabrik yapı yaptırmak istediğiniz arsa boyutuna göre prefabrik yapıları yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik mevsimlik tarım işçileri yapıları tercih eden kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi yapının ne zaman teslim edileceğidir. Prefabrik sektörü günden güne gelişen bir sektör olmasından dolayı son teknoloji ürünler ile birlikte özel üretim tesislerinde tasarlanıyor. Aynı zamanda alanında uzman kişiler aracılığı ile her detayı özenle hazırlanıyor. Bu nedenle prefabrik sektörünü diğer sektörden ayıran en önemli özelliği kısa süre içerisinde teslimat seçeneğidir. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanarak sizlere teslim edilen bu yapılar, her detayı hazırlanmış bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Tarım kredi kooperatifi ve İl özel idaresi tarafından mevsimlik tarım işçilerin ailesiyle barınabileceği tuvalet banyosu olan prefabrik hazır yapılar üretiyoruz. Zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyan bu yapılar ile sizler de şık görünüme sahip prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Kusursuz Detaylara Sahip Mevsimlik Tarım İşçilerine Prefabrik Bina Uygun Fiyatlara Satılıyor

Prefabrik mevsimlik tarım işçileri yapıları, kusursuz detaylara sahiptir. Profesyonel bir şekilde hazırlanarak sunulan bu yapılar oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Her bütçeye uygun yapısı ile herkesin sahip olabileceği bu yapılar depreme dayanıklı özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sizler de prefabrik yapı modelleri arasından dilediğinizi tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler