Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kabin Üretiminin Liderinden Yenilikler: Metro Kabi̇nler

Sektöründe lider marka olmanın verdiği sorumlulukla Karmod yeni modeller tasarlayarak üretmeye devam ediyor. Metro Kabin serisi bu yeniliklerin bir yansıması. 1986 yılından bugüne uzmanlığı, 140’a yaklaşan ülkeye ihracatıyla Karmod müşteri deneyimlerine özel yeni kabinler ekliyor. Tüm Karmod yeniliklerinde olduğu gibi Metro Kabin serisine de sayıları binlerle ifade edilen müşteri deneyimlerinden de faydalanıldı. Karmod uzmanlığıyla harmanlanan müşteri deneyimleri yeni geliştirilen Metro Kabin serisine en iyi şekilde yansıtıldı.

Güvenlik kabinlerine Metro Kabin serisiyle üç ana grupta yeni ürünler kazandırıldı. Yeni ürünler City Plus Kabin, Metro City Kabin ve City Kabin adıyla beğeninize sunuldu.

Güvenlik Kabini Ölçülerine Yansıyan Konfor Çeşitliliği

Metro Kabin serisiyle müşteri konfor beklentisi en iyi şekilde yansıtıldı. Ortaya çok çeşitlilikte estetik ve ergonomisiyle öne çıkan şık güvenlik kulübeleri çıktı. Klasik üretimdeki 135x135 ölçüden 260 cm’ye varan ebat çeşitliliği Metro Kabin ürünlerinde de korundu. City Plus Kabin, Metro City Kabin ve City Kabin. Bu üç grupta o kadar çok ölçü ve tasarım alternatifi var ki her biri birbirinden güzel kabinler arasında seçim yaparken zorlanacağınızı ama her yönüyle keyif alacağınızı vurgulayalım.

City Plus Kabinlerin alın kısmındaki estetik, Metro City ve City Kabin taçlı görünümleri sizi de albenisine alacak. Yönetim binaları, alışveriş merkezleri, fabrika endüstri tesis binaları, genel müdürlük veya bölge müdürlükleri şık güvenlik kabinleriyle buluşacak.  

Lüks ve Güvenlik Kabin Fiyatları Ekonomisi Metro Kabinlerde

Güvenlik kabin fiyatlarında ekonomiyle birlikte lüks görünümü arzulayanların en çok tercih edeceği modeller Metro Kabin serisinde. Karmod’un bilinen iç kullanım ergonomisi ve kalitesi Metro Kabin bekçi kulübelerinde de aynen devam ediyor. Artı bir değer olarak güvenlik kabinlerine lüks konsept ekleniyor. Aynı zamanda son derece ekonomik güvenlik kabini fiyat avantajlarıyla.

City Plus Kabin Şıklığı Özel Güvenlik Noktalarında

Metro Kabin serisinde yenilikleri ve estetiğiyle öne çıkan City Plus Kabin lüks yönetim binalarındaki görev alanlarını şık güvenlik kabinleriyle buluşturuyor. City Plus Güvenlik Kabini çatı alnında yer alan özel çıkıntıların kazandırdığı şıklıkla herkesin beğenisini kazanıyor. Bu özel ürünün kullanım tercihinde üst düzey yönetim binaları güvenlik noktaları öne çıkacak. Yönetim binalarının yanı sıra elçilik ve konsolosluklar, genel müdürlük ve bölge müdürlükleri, alışveriş merkezleri gibi güvenlik alanlarının gözdesi olacak. Şıklığıyla konulduğu her yere değer kazandırırken güvenlik kulübesinde görev alan personelin verimli çalışabilmesine büyük katkı sağlayacak. Karmod bekçi kulübelerinin temel özelliği olan seyir ergonomisi City Plus Kabin ölçülerinin tamamına aynen yansıtıldı. Yalıtım performansıyla içinde görev alan güvenlik personeline ev konforu yaşatıyor.

City Plus Güvenlik Kabini zengin ölçü çeşitliliğiyle farklı ihtiyaçlara çözüm getiriyor. En küçük ölçüsü 140x140 olan City Plus Kabin 140x215, 215x215 ve 215x265 ebatlarında alternatif üretimlere sahip. Her biri stoklu olarak üretilen ölçülerden ihtiyacınız olana karar verdiğinizde kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir.

Metro City Kabin, Bekçi Kulübelerine Yansıyan Güzellik

Sınıfının en iyi konforuna sahip Metro City Kabin tercih eden herkese güvenlik kabini bekçi kulübelerine en şık güzelliği yansıtıyor. Üstelik güvenlik kabin fiyatlarında en avantajlı fiyatlarıyla şıklık ve ekonomiyi birlikte sunuyor. Ergonomisiyle güvenlik görevlilerine ev konforunda çalışma ortamı hazırlarken işletme sahiplerine en estetik kabini en avantajlı fiyatla alma imkanı sunarak kazandırıyor. Panel kabin üzerine taşonit malzemelerin kaplanmasıyla şıklık kazanan Metro City Kabin ekstra yalıtım uygulamasıyla enerji sarfiyatından tasarrufla kazandırıyor. Fabrikadan şehir meydanlarına, AVM’lerden lüks toplu konut sitelerine varana kadar her güvenlik noktasını estetikle buluşturuyor. Üstelik zengin ölçü seçeneği bu özel kabinde de devam ediyor Metro City Kabin ölçüleri arasında 140x140, 140x215, 215x215 ve 215x265 cm ebatlar yer alıyor. Modern tesislerde elektrik tesisatı ve armatürlerine varana kadar hazır üretilen Metro City Güvenlik Kabini sipariş sonrası hemen teslim avantajına sahip.

Bekçi Kulübesinde Fiyatlarında Ekonomi ve Şıklık City Kabin’de

Karmod City Kabin bekçi kabini fiyatlarında gerçek ekonomiyi yaşatıyor. Ekonomisiyle işletme bütçelerine kazandırırken şıklık ve estetiğiyle güvenlik personelini konforla buluşturuyor. Güvenlik kabin modellerinde farklı beklentiler için ölçü çeşitliliğine sahip City Kabin 135x135, 135x210, 210x210 ve 210x260 cm ebatlarında üretilmektedir.