Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mekke’nin konut tercihi Karmod Prefabrik Evler

İstanbul’daki modern tesislerde ön üretimli olarak tüm üniteleriyle hazırlanan Karmod konutlar deniz yolu konteyner taşımacılığı ile ülkeye ulaşıyor. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik ve su tesisat armatürlerine kadar hazır sevk olunan konutlar büyüklüğüne göre 3 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim ediliyor.

Karmod’un Prefabrik Evleri İslam’ın kutsal şehri Mekke’nin konut tercihi oldu. Hazır konut sektörünün lider markası Karmod Mekke’nin 6 farklı yerinde ev kurdu.

Suudi Arabistan’ın Kassım bölgesinde satış ofisi de bulunan Karmod, ofisin açılışıyla beraber ülke genelinde çok sayıda konutu kısa sürede tamamlayarak teslim etti.

İstanbul’daki modern tesislerde ön üretimli olarak tüm üniteleriyle hazırlanan Karmod konutlar deniz yolu konteyner taşımacılığı ile ülkeye ulaşıyor. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik ve su tesisat armatürlerine kadar hazır sevk olunan konutlar büyüklüğüne göre 3 ila 10 gün içerisinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim ediliyor.

Panel sistem duvarları ve çatı sistemiyle yüksek izolasyona sahip Karmod konutlar sıcak veya soğuk iklim farkı olmadan güvenle kullanılıyor.

Karmod, Suudi Arabistan genelinde son altı aylık dönemde 30’un üzerinde konut kurulumu gerçekleştirdi. Firmanın ülkede devam eden konut projeleri de bulunuyor. Kurulum yapılan konutlar Kassım bölgesi, Shakra, Ar-ar, Sharkiya, Mekke gibi şehirlerde yer alıyor. Karmod konutların avantajları tanındıkça farklı bölgelerden de talep görmeye başladı.

Karmod’un Kassım bölgesinde yılbaşında açılışını gerçekleştirdiği showroom 10 bin metrekare büyüklüğe sahip olup Ortadoğu’nun en büyük prefabrik showromu konumunda. Günlük 50’ye yakın ziyaretçinin ürünlerini incelediği showromda prefabrik konutlarla beraber, büfe ve güvenlik kabinleri, yaşam konteynerleri, şantiye ofis yapıları gibi çok alternatifli yapı modelleri sergileniyor.