Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik yapılar, katı zaman çizelgeleri altında veya sınırlı temel gereksinimleri olan uzak konumlardaki madencilik kampları ve madencilik işleme tesisleri için idealdir. Firmamızın madencilik binaları hemen kurulabilir ve bir madenin ömrü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. İsteğe bağlı premium yalıtım paketimiz, çok çeşitli madencilik altyapısı için konforlu, yaşanabilir alanlar sağlar.

Kalıcı yapılar olarak tasarlanmasına rağmen, firmamızda yeri değiştirilebilen ve modüler tasarımı ve vinçle kaldırılabilme özelliğinin yanı sıra;

 • Maden üretim muhafazaları,
 • Yardımcı binalar,
 • Madencilik işleme tesisleri,
 • Nakliye aracı bakım tesisleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her maden tesisi uygulamasına uyum sağlamasına olanak tanır.

Altın Madeni Kamp Binaları

Şirketimizin özel ve deneyimli bir mekanik ve parça tedarik bölümü vardır. Tescilli olarak tasarlanmış ve işletilen kalite bakım veri tabanı sistemimizle birlikte, şirket varlıkları OEM ve endüstri standartlarının üzerinde ve ötesinde tutulur. MSCS, ekipman güvenliği, bakımı, performansı ve kullanılabilirliği söz konusu olduğunda en üst düzeyde hizmet ve destek sağlamayı taahhüt eder.

Şirketin filo seçim politikasını oluşturan şey, çok çeşitli proje kapsamlarında ağır ekipman varlıklarına sahip olmanın ve bunları işletmenin yükümlülüğüdür. Altın madeni kamp binası gibi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Politika, sektörümüzün sunduğu özel operasyonel gereksinimlere göre geliştirilmiş ve özelleştirilmiş modern, çeşitli, uzmanlaşmış ve benzersiz ekipman teknolojilerine yatırım yapmanın çok önemli olduğunu kabul eder. Şirkete ve müşterilerine, proje başarısını sağlamada en verimli, uygun maliyetli ve güvenilir araçlar bu varlıklara sahip olunarak sağlanır.

Altın Madeni Şantiye Ofisleri

Maden Sahası İnşaat Hizmetleri, kapsamında hizmet veren firmamız en büyük özel sektöre ait madencilik ve inşaat ekipmanı filolarından birini bünyesinde barındırır. Altın madeni şantiye ofisleri de bunlar içerisinde yer alır. Kapsamlı son model madencilik ve inşaat ekipmanı yelpazesi, endüstri kalitesi, sağlık, güvenlik ve çevre gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Maden Sahası İnşaat Hizmetleri Hakkında

İşimizi yürütme şeklimiz sosyal ve etik bir sorumluluktur ve sürdürülebilir geçim kaynaklarını güvence altına alma doğrultusunda iş yürütme şeklimizin disiplinli bir parçasıdır. 

Aşağıdaki ilkelere ulaşmak için çalışıyoruz:

 • Kurumsal Sosyal Sorumluluk
 • Sorumlu yatırım ilkeleri
 • Fırsat yaratmak ve güçlü yönleri harekete geçirmek
 • Uygulanabilirlik ve eylem sorumluluğunun sağlanması
 • Kendi sürdürülebilirlik yönetim sistemimiz, -Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi tarafından belirlenen katılımı izler.

Sözleşmeleri belirlenen kurallarına ve standartlarına göre yürütmek birincil önceliğimizdir.

Madencilik Yapı Tesisleri

Madencilik faaliyetlerine yönelik her tesis en yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Tescilli membranlarımız, aşırı hava koşullarına dayanabilen sağlam ve dayanıklı bir bina çözümü oluşturmak için yüksek mukavemetli galvanizli çelik veya hafif alüminyum çerçeveler üzerine gerilir. Kumaş binalarının, çok az veya hiç bakım gerektirmeden her iklimde inanılmaz uzun ömür sunduğu kanıtlanmıştır.

Madencilik Yapılarının Avantajları

Kolay kurulum, inanılmaz taşınabilirlik ve bir bina sistemini minimum saha hazırlığı ile herhangi bir düz yüzeyde kurmak için minimum temel gereksinimi, onları ahşap, çelik veya tuğla ve harç binalardan çok daha iyi bir seçim haline getirir. 

Firmamızın kullandığı kumaş yapı tasarımları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok başka avantaj oluşturur:

 • Düşük İnşaat Maliyetleri
 • Azaltılmış İnşa Süreleri
 • İsteğe Bağlı Kurum İçi Toz Boya
 • Serbest Açıklıklı Mimari Destekler
 • Endüstri Lideri Uzun Ömür
 • Düşük Küp Nakliye
 • Lojistik Destek
 • Proje Yönetim Hizmetleri

Bu hizmetler kapsamında siz de maden yapılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Maden Yapısı Ve Maden Binası Tasarım Seçenekleri

Portatif prefabrik yapılarımızdan maden binalarımızdan birini seçtiğinizde, sahada test edilmiş yüzlerce tasarım seçeneğinden birini seçin. Firmamız gün boyunca pahalı aydınlatma ihtiyacını azaltarak doğal ışığa izin vermek için yarı saydam ışıklık malzemesi sunar.

Aşırı soğuk veya sıcak sıcaklıkların olduğu uzak konumlardaki maden binaları ve maden kampları için, tescilli yalıtım paketlerimiz herhangi bir bina sistemine eklenebilir ve artırılmış enerji verimliliği için herhangi bir termal direnç R-değerini karşılayabilir.

Maden Yapısında Çelik Binalar

Çelik, madencilik yapılarında yaygın olarak kullanılan bir malzemedir ve güçlü bir ikamedir. Bu yapıların yoğun ortamlarda korunması betona göre daha az maliyetli ve kurulumu daha kolaydır. Çelik yapı, zayıf toprak desteği durumlarında özellikle iyidir. Çelik binalar, benzer boyutlardaki eğimli beton yapılara kıyasla daha fazla esnekliğe sahiptir.

Bu durum çelik yapıların temel ihtiyacından kaynaklanır. Ayrıca betondan daha yeşil ve geri dönüştürülmesi daha kolay olup, malzemelerin yıkımdan sonra diğer uygulamalarda yeniden kullanılmasına olanak tanır. Bu, LEED sertifikası kazanmak isteyenler için büyük bir nimettir.

Maden Ve İnşaat Hizmetleri

Eğimli beton binalar, inşaatlarında ahır yetiştirme stillerini takip eder. İnşaatçılar, son konuma sevk edilen ve vinçler kullanılarak yerine yerleştirilen büyük levhaları saha dışında yaparlar. Kurulum yerinde gerçekleştirilir. 

Yılda 10.000'den fazla yeni binada inşa edilen bu, bir maden yapısı kurmanın popüler bir yoludur. Ancak bu yaklaşım, bazı operasyon yöneticilerini geri çevirebilecek yerleşik bir kalıcılık derecesine sahiptir.

Ek olarak, bu yapıların uzun vadede bakımları maliyetlidir. Son olarak, güneş ısısı kazanımı ve net olmayan enerji verimliliği kodları ile ilgili endişeler var. Bu nedenle, beton yapılar yapmak çoğu durumda akıllıca olmayan bir satın almadır.

Firmamız bünyesinde altın madeni yapıları ve diğer maden yapılarının oluşumu için gerekli her türlü özveri hayata geçirilir. Bununla birlikte madencilik hizmetleri için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeraltı Maden Firmaları

Dünyanın en güvenilir, çok yönlü ve teknik olarak gelişmiş maden deposu inşaatına yatırım yapın. Yeraltı maden firmaları arasında ön plana çıkan Karmod firmamız birçok ülkede bina inşa etmiştir. Firmamızın nakliye kamyonu bakım ve madencilik binaları, kar dökmek ve aşırı rüzgar yükleri dahil zorlu hava koşullarına dayanmak üzere tasarlanmıştır.

En Büyük Maden Şirketleri

Dünyanın en güvenilir şirketlerinden biri olan firmamız ile tek bir standart ISO konteynerinde 15.000 fit kareye kadar nakliye kolaylığının ve tasarruflarının keyfini çıkarın. En büyük maden şirketleri arasında sayılan firmamız çok kullanımlı uygulamalar için ideal olan değişen maden önceliklerini karşılamak için hızla değiştirilebilir. Her tür maden binasını oluşturmak için hızla genişletin, yeniden yapılandırın, sökün ve yeniden inşa edin.

Dünyanın en büyük altın madenleri çıkarılması için firmamız maden yapıları inşa eder. Bir aydan beş yıla kadar değişen uygulamalar için kiralanabilir.
Türkiye altın madenleri ve madencilik kampı binaları için uygun şirket içi kiralama programımızla nakit akışı tasarrufunuzu artırın.