Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Kreş Yapıları 480 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 10,19 m
  • Genişlik 22,69 m
  • Toplam m² 480 m²
Şu anda 33 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Kreşler Artık Her Noktada

Kreş, çocukların okul hayatının başladığı ilk noktadır. Özellikle çalışan ebeveynler için oldukça önemli olan kreşler çocuklara sağladığı faydalar nedeni ile büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde, ulaşımı kolay olması için mahalle aralarına konumlandırılıyor. Kreşler, okul kategorisinde yer almasından dolayı çocuklar için her detayı özenle hazırlanmalıdır. Son dönemlerde büyükşehirlerde artan göç dalgaları sebebiyle kalabalık alanlara çocuklarını göndermek istemeyen birçok insan daha küçük şehirlerde yaşamayı tercih ediyor. Covid-19 salgını nedeniyle hem sağlık hem de sosyal hayat bakımından rahata kavuşmak isteyen insanlar küçük şehirlerde bir yaşam inşa ediyor. Küçük şehirler her geçen gün kalabalıklaşması nedeni ile büyükşehirlerde olan tüm olanaklar bu şehirlere de kuruluyor. Eğitim statüsünde her çocuk eşit olmasından dolayı çocukların iyi bir eğitim alabilmesi, sosyalleşmesi ve okul ortamına ayak uydurabilmesi için kreşlere ihtiyaç vardır. Klasik betonarme malzemelerden oluşan bir kreş inşa etmek, günümüz şartları ile kıyaslandığında oldukça yüksek maliyetler oluşturuyor. Ancak prefabrik yapılar son dönemlerin en çok tercih edilen sektörüdür. Fiyat ve maliyet bakımından uygun olmasından dolayı birçok işletme ve bireysel kişilere avantaj sağlıyor. Sizler de prefabrik kreş yaptırmak isterseniz maliyetleri düşük olan prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Malzemeler ile Kusursuz Prefabrik Kreş Oluşturun

Her detayı ile adından söz ettirmeyi başaran prefabrik kreş yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Yeni oluşturulan yapılarda kurulması gereken tüm ekipmanlar alanında uzman kişiler tarafından özenle kuruluyor. Kablo, sigorta, aydınlatma armatürleri, iç cephe boyası, yer döşeme gibi tüm işlemler TSE belgesine sahip malzemeler kullanılarak yapılıyor. Klasik betonarme yapılarda kullanılan malzemeler maliyetin düşürülmesi adına en uygun malzemelerden oluşturuluyor. Bu durumda kısa süre içerisinde yapının bozulmasına ve çeşitli tamir işlemlerinin oluşmasına neden oluyor. Prefabrik yapılarda bu durum söz konusu değildir. Son teknoloji ürünler ile en iyi malzemelerden oluşturulmakla birlikte özel üretim tesislerinde tasarlanarak sizlere teslim edilmektedir. Sizler de çocuklar için en iyisi olsun isterseniz prefabrik kreş yapılar okul öncesi için en iyisi olup hemen yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik Kreşler Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Kreş yapımının kısa sürede biterek eğitimlerin başlamasını istiyorsanız prefabrik kreş  tam olarak sizlerin isteğinize göre. Yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde fabrikalarda kesimleri yapılarak sizlere teslim edilir. Aynı zamanda kurulum aşaması da yaklaşık olarak 2 iş günüdür. Prefabrik eğitim binası 480 M² olarak üretilir. Tercih etmiş olduğunuz prefabrik yapının boyutuna göre teslimat seçenekleri değişse de en geç 10 gün içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler