Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kompozit Kaplamalı Kabinler

armod kalitesiyle üretilen Metropol Kabinlerde uygulanan kompozit kaplamalı kabin modelimizle modern mimari konsept proje tasarımcılarına hayallerindeki tarzları korkusuzca çizimlerine yansıtabilecekleri imkanlar hazırlıyoruz. Özgün tasarımda otantik bina tasarımlarında mimarlar projenin merkezindeki ana binanın ötesinde güvenlik binası gibi küçük yapıların inşasından endişe duyarlar. Güvenlik kabinindeki bir uyumsuzluk ana binadaki tüm estetik tasarım uygulamalarını adeta alıp götürür. Ana tasarım görünümünü bozar adeta bilinmedik bir şekilde ona bir hata varmış algısı oluşturur. Kabin üretimindeki liderliğimiz ve Karmod uzmanlığımızla tasarım mimarlarının projelerinin ihtişamlı görünümünü daha da yükseltecek, ona değer katacak şıklıkta kompozit kaplamalı kabin modelini geliştirdik. Kompozit Güvenlik Kulübesi ile üstün nitelikli Metropol kabin modelinin dış cephesinde gerçekleştirilen kompozit uygulamasıyla farklı mimari konseptlere uyumlu hale getirilmesi amaçlanmıştır. Bu doğrultuda yapılan ürün geliştirme çalışmalarıyla Metropol kabinde mevcut yapı güvenliği, yalıtım üstünlükleri, kullanım ergonomisi aynen korunurken dış cephe kompozit uygulamasıyla görünüşüyle yapılar çok daha estetik hale getirilmiştir. Dünyada kabin üretimin lider markası Karmod; polyester kabinlerdeki üstünlüğünü yaptığı arge yatırımlarıyla Metropol kabin başta olmak üzere diğer kabin modellerine de taşımayı başardı. Metropol kabinlerde alüminyum kompozit cephe kaplamalarıyla Karmod gelişimi model içine de taşıyarak sektöründeki yenilik süreçlerine katkı sağladı.

Kompozit Kaplamalı Kabinle yapı ömrü artıyor, güvenlik kulübeleri estetikle tanışıyor

Yüksek dayanıma sahip alüminyum malzeme uygulamalı Kompozit Kaplamalı Kabin ile yapı ömrü artıyor. Aynı zamanda kompozit hafif malzeme ağırlığıyla uygulandığı yapılarda yük oluşturmuyor. Uzun yıllar canlılık ve parlaklığını muhafaza eden alternatifli renk seçenekleriyle yapı mimarisine estetik kazandırıyor. Kompozit farklı renk alternatifleri aynı yapıda kullanılarak bir birine uyumlu, dikkat çeken renk kombinasyonunda güvenlik kabinleri rahatlıkla hazırlanabiliyor.

Kompozitin düz pürüzsüz yüzeyi bina estetiğine değer katarken uygulama yüksek ses ve ısı yalıtımına ekstra katkıda bulunuyor. Düz yüzey yapı üzerinde oluşabilecek tozlanmaların kolaylıkla giderilmesine imkan hazırlayarak temizliği oldukça kolaylaştırıyor.

% 100 geri dönüşüm ve çevre uyumu kompozit kabinde

Alüminyum kompozit malzeme yüzde 100 dönüştürülebilir özelliğiyle çevre değerlerinin korunmasına katkı sağlıyor. Kolay temizlenebilir yüzeyiyle boya ile beraber yüzey temizleyici kimyasallarla üretilen deterjanların kullanımına ihtiyaç duymayan yapısıyla çevreyi ekstra korur.

Modern mimarinin lüks ofis ve güvenlik tercihi Karmod Kompozit Kaplamalı Kabin

Estetik yapı konforuyla Metropol kabin modelinde Karmod uzmanlığınca projelendirilip üretilen kompozit kaplamalı kabin başta güvenlik ofisleri olmak üzere farklı kullanım alanlarında tercih ediliyor. Markalı toplu konut projelerinin giriş kapılarına yerleştirilen güvenlik kabinleri modern mimari estetik yapı uygulamalarıyla marka projelere uyumlu tarzıyla onlara değer katıyor. Dış mekandaki estetik iç mekanda ergonomik kullanım alanlarıyla güvenlik personeline konforlu çalışma ortamları hazırlıyor. Kurumsal firmaların farklı bölgelerde yer alan kurumsal markalı ürün satışıyla hizmet noktalarında kompozit kaplamalı kabin satış ofisi olarak tercih ediliyor.

Karmod uzmanlığı ile güvenle inşa ettiğimiz kompozit kaplamalı güvenlik kabinlerimizle yenilikçi projelere değer katmak için daima hazırız.