Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Karayolları Hizmet Binası 201 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 13,48 m
  • Genişlik 20,18 m
  • Toplam m² 201 m²
Şu anda 54 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapılar, günden güne gelişen ve değişen özellikleri ile her kurum ve kuruluşa hitap ediyor. Her detayı ile merak uyandıran ve avantaj sağlayan prefabrik yapılar, karayolları hizmet binası kurulumlarında klasik yapılar yerine sıklıkla tercih ediliyor. Kolay kurulumları, uygun fiyatları ve uzun süreli olarak kullanımı ile dikkat çeken prefabrik yapılar, dilediğiniz tüm noktalara inşa edilebiliyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile özenle hazırlanan bu yapılar şık ve estetik görünüme sahip olan yapılardır. Sizlerde prefabrik karayolları hizmet binası inşa etmek isterseniz prefabrik yapı seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Prefabrik karayolları hizmet binası çerçevesinde çalışan personellerin dinlenme ihtiyacı, yemek ihtiyacı ve gün içerisinde ki çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesine imkan tanıyor. Yapı içerisinde personellere hitap etmek amacı ile farklı noktalarda oluşturabilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olur ise karayolları hizmet binası içerisinde tercih edilen çocuk oyun odaları ekleyebilir ya da çalışanlar için ekstra spor odası yaptırabilirsiniz. Odaların genişliği tamamen sizlerin tercihine uygun olarak tasarlanıyor. Prefabrik karayolları hizmet tesisleri otoyol, otoban tem ve E5 karayolu üzerindeki araçlara ve yolcuların yeme, içme, dinlenme ve market tesisleri yapıyoruz. Sizler de tamamen kendi istek ve arzunuza göre oluşturabileceğiniz bu yapılardan yararlanarak prefabrik yapıları yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Karayolları Hizmet Tesisleri Binası Zamandan Tasarruf Ettiriyor

Karayolları hizmet binası, Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde kullanılan bir yapıdır. Bu nedenle en düşük maliyetler ile çalışanlar için harikalar yaratmak isterseniz prefabrik yapılar tam anlamıyla sizlere hitap ediyor. Prefabrik yapıların sunmuş olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi olan kısa süreli teslimatı ile zamandan tasarruf ederek prefabrik karayolları hizmet binası inşa edebilirsiniz. Genel olarak tek katlı tercih edilen bu yapılar, yaklaşık 5 iş günü içerisinde özel üretim tesislerinde hazırlanarak kurulum yapılacak alanlara yönlendiriliyor. Nakliye, boya, yer döşemesi, elektrik tesisatı gibi tüm işlemler prefabrik yapı fiyatının içerisinde dahildir. Ekstra herhangi bir masraf yapmadan, bütçe aşılmadan uygun fiyatlara karayolları hizmet binasına sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Tasarımları ile Prefabrik Karayolları Hizmet Binası Yok Satıyor

Prefabrik yapılar, bu denli uygun olması ve 1.kalite malzemeler kullanılması nedeni ile alternatif sektörün bir numarası haline gelmiştir. Depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu yapılar Türkiye’nin dört bir yanında olumsuz hava şartlarına uygun olarak dizayn ediliyor. İç ve dış dizaynı kusursuz bir tasarıma sahip olan prefabrik karayolları hizmet binası için dilediğiniz metrekarede bir yapı yaptırabilirsiniz. Yapım aşamasında birebir görev almanızdan dolayı değiştirmek istediğiniz tüm alanları değiştirme avantajınız vardır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler