Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fabrikalar, sanayi tesisleri, hayvan çiftlikleri ve hayvan pazarları, petrol ve maden tesisleri gibi bir çok alanda gerekli olan endüstriyel kantarlarda elektronik aksamla beraber görev alan personelin güvenle kullanacağı kantar kabini üretiyoruz. Kantar kabinlerimiz modüler taşınabilir özelliği ile her türlü arazi şartlarına kolayca taşınabiliyor. Yüksek izolasyonuyla 4 mevsim iklim şartlarında konforlu yaşam alanı sunuyor.

Tek personel ve kantar elektronik aksamının içinde barındırıldığı kabinlerimizde çoğunlukla 150x150 cm ve 215x215 cm yaşam kabinlerimiz tercih ediliyor. Kabin ürünlerimizin tamamında elektrik tesisatı ana akım şebekesine kolayca bağlantı yapılacak şekilde bağlantı buvatı ile teslim edilmektedir. Sigorta panosu, priz, aydınlatma anahtarı ve armatürleri testleri yapılmış olarak hazır şekilde üretilmektedir.

Güneş Enerjili Sistemle Kantar Kabini Her Yerde

Merkezi elektrik şebekesinin bulunmadığı maden bölgeleri gibi bir çok alanda kabinlerimiz güneş enerji paneliyle kendi enerjisini üreterek sorunsuz kullanılabilmektedir.50 metrekareye varan ölçülerde kapalı modüler kabinlerimiz bölmeleri, kapısı ve pencereleriyle kullanıma hazır sevk ediliyor. Kabinlerimizin wc’li, duşlu veya lavabolu modelde farklı planlarda üretimi bulunmaktadır