Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

GSM operatörlerinin ülke içi veya uluslararası hizmet operasyonlarında ihtiyaç duyacakları GSM konteyner yapıları üretiyoruz. Seyar baz istasyonu konteyner yapıları olarak da isimlendirilen GSM konteyner yapılarıyla teknolojik altyapıyla hizmet sunan mobil iletişim operatörü şirketlerin özellikle açık saha hizmetlerine destek oluyoruz. Yapılarımızla operatörlerin mobil baz istasyonu yatırımlarını kolaylaştırarak kesintisiz hizmet sunumunu daha güvenli ve daha sorunsuz sürdürülebilir duruma getiriyoruz.

Mobil Gsm operatörleri şehir merkezlerindeki baz istasyonu hizmetlerini genellikle özel direkler ve bina üzerine yerleştirdikleri aynı cihaz ürezinden alıcı – verici sinyal yayılımlarını karşılayabiliyorlar. Oysa ki şehir dışı alanlarda da bu mobil cep telefonu hizmetlerinin kesintisiz olarak karşılanabilmesi operatörler arasındaki en büyük rekabet alanını oluşturmaktadır. Genellikle çekim gücünü daha kaliteli, etkin ve kapsama alanı en yüksek alanı içine alacak hale getirebilmek için açık alanlardaki yüksek alanlar baz istasyonu kurulumu için tercih edilmektedir. Bu alanlardaki iklim şartları düşünüldüğünde yaz kış cihazların sorunsuz hizmet verimliliğini korunaklı şekilde sürdürübilmek amacıyla yatırımlarında Seyar baz istasyonu konteyner yapıları bütçesine yer açmaktadırlar.

Mobil baz istasyonu desteğiyle hizmet verdikleri müşterilerini her yerde kesintisiz iletişim konforuyla buluşturmaktadırlar. Dünyadaki milyonlarca cep telefonu kullanıcısı operatör seçimlerinde önceledikleri en önemli konu her yerde çekim gücü yüksek operatörleri tercih etmektedirler. Müşteri operatör tercihinde bu değerde önemli kilit noktayı oluşturan alandaki yatırım tercihleri de son derece önemli. GSM konteyner ürünlerimizle operatörlerin açık sahalardaki cihazlarını koruma altına alarak hizmet kalitelerini yükseltmelerine katkı sağlıyoruz.

Mobil iletişim sektöründeki yeniliklere ve cihaz değerlerini korumaya yönelik ürettiğimiz konteyner yapıları sektörün ihtiyaç duyduğu standartlarda hazırlıyoruz. Kar ve yağmur suyu yalıtımı tam sağlanmış baz istasyonu konteyner ünitelerimizde havalandırma menfezleri ve kablolama alanlarını müşteri taleblerini de göz önünde sektör standartlarında üretiyoruz.

Kullanılacağı bölge iklim özelliklerine uygun teknik özellik donatıları

Gsm mobil baz istasyonu konteyner yapılarımızın projelendirmesinde kullanım bölgesinin iklim şartları göz önünde bulundurularak özel teknik donatılar seçiliyor. Yapının ana taşıyıcı sistemini oluşturan yüksek galvanizle kaplı çelik sacların tamamı otomotiv sektöründe tercih edilen boyama teknolojileri kullanılarak boyandığından uzun ömürlüdür ve çürümeye yol açan korozyonlara geçit vermez. Bağlantı elemanlarında kullanılan somun ve cıvata gibi malzemeler yine yüksek galvaniz kaplı olup küflenme ve dolayısıyla çürümeye yol açmaz. Mobil gsm baz istasyonu konteynerinde kullanılan tüm malzemeler uluslararası kalite belgeleriyle öne çıkan standardizasyonu sağlanmış üretimlerden seçilerek tercih edilmiştir.

Sızdırmaz çatı sistemiyle baz istasyonlarına tam koruma bu konteynerde

Karmod yeni nesil konteynerin çakı sisteminde 125 mm kalınlıkta sandviç panel uygulaması yapılarak üretilmekte olup özel kenet sistemiyle tam sızdırmazlık sağlanarak cihaz maliyeti yüksek baz istasyonları bu konteynerle tam koruma altına alınmıştır.

Dıştan içe kesintisiz hizmet sağlayıcıları tam koruma altına alan GSM Konteyner yapılarımızla yatırımlarınızı güvence altına alın uzun yıllar müşterilerinize kesintisiz hizmet verebilmenin mutluluğuyla rakiplerinizi geride bırakın.