Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fibercement panelli şantiyeler hızlı yükseliyor

Fibercement yada çimentolu yonga levha sistemli şantiye binaları pres panel ve galvaniz karkaslı panel olarak üretimini yaptığımız, pres panel binaların 2 Fibercement duvarların arasına EPS (strafor), Galvaniz karkaslı panel binaların duvarlarında müşterilerinin ihtiyaçlarına göre EPS, Taş yünü veya cam yünü izolasyon malzemeler kullanıyor. Fibercement sistem binalar, inşaat ve şantiyelerde çalışma ofisleri, işçi yatakhaneleri, yemek yeme alanları, Wc-duş ve sosyal tesis alanlar gibi çok amaçlarla kullanım kolaylığı sağlayan hızlı ve ekonomik bir prefabrike yapı sistemi olarak fibercement yada çimentolu yonga levha binalar en çok tercih edilen yapılardır.

FIBERCEMENT MODÜLER YAPI PROJELERİMİZ

FIBERCEMENT MODÜLER YAPILAR

Karmod Prefabrik Teknolojileri, farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir modüler bina yelpazesi kullanır. Yanmazlık geciktirici özelliği ile her türlü iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılabilen, fibercement sandviç panel duvarlı uygun fiyatlı modüler binalar - selüloz elyaf takviyeli ve çimento esaslı levha.

Bir fibercement bina inşaatı kurma süreci, geleneksel bina sisteminden çok daha basit ve daha hızlıdır. Tipik olarak, modüler binaların sanal sunumunu tasarlamak için bir mimari yazılım kullanılabilir. Binanın bileşenleri şantiyeye gönderilir ve yapı basitçe yerinde monte edilir. İlk olarak, üzerine kendinden sabitlemeli vidalarla (genellikle bir duvar yapısı için yatay olarak) fibercement levhaların oluğa tutturulduğu bir çelik ızgara çerçeve monte edilir. Bölme duvarlar, asma katlar, kapılar, banyolar, duvar kaplamaları ve tavanlar için de benzer bir süreç izlenmektedir. Bu fibercement levhalar, kontak astarı veya su bazlı akrilik ile boyanmaktadır. Bu, hem dayanıklı hem de uygun maliyetli, son derece popüler ve uygun maliyetli bir sistemdir.