Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik AnaOkulu Binaları 289 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 13,95 m
  • Genişlik 20,18 m
  • Toplam m² 289 m²
Şu anda 31 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Anaokulu ile Düşük Maliyetli Yapı Oluşturun

Her geçen gün inşaat malzemesinde yaşanan fiyat artışları nedeni ile yaşanan problemler eğitim sektörünün de etkilenmesine neden oluyor. Artan maliyetler, kurumsal firmaların farklı iş sektörlerine yönelmesini sağlıyor. Prefabrik anaokulu binaları maliyet bakımından oldukça uygun olmasından dolayı en çok tercih edilen yapıların başında geliyor. Özellikle pandemi süreci ile birlikte öne çıkan sektörler arasında yer alan prefabrik yapılar gelişen teknolojiler sayesinde kendisine değer katarak herkesin ihtiyacına cevap veriyor ve daha hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştiriliyor. Model bakımından kişilerin talepleri farklı olmasından dolayı küçük, orta, büyük gibi birçok genişlikte üretimler yapılıyor.

Anaokulu, çocukların okula hazırlık yapmalarını sağlayan ilk alandır. Bu nedenle çocukların sosyalleşmesini,  okul hayatına alışmasını ve çeşitli aktiviteler ile becerilerinin geliştirilmesini sağlar. İyi yönde çocuklar için birçok katkısı olmasından dolayı anaokulu her noktada ihtiyaç duyuluyor. Ancak yapılan araştırmalara göre klasik bir anaokulu yapım süreçleri hem 1 ila 1,5 yılı aşkın süre ile tamamlanıyor hem de fiyat bakımından oldukça yüksek fiyatlara yapılıyor. Sizler daha düşük fiyatlara anaokulu yaptırmak isterseniz prefabrik anaokulu seçeneklerinden yararlanarak yaptırabilirsiniz. Prefabrik anaokulu yapılarımız sağlam tasarımları sayesinde kolayca inşa edilebilir. Müşterilerimiz için inşaatı hızlı ve diğer yapılara göre yüzde elli daha ucuzdur.

Prefabrik Anaokulu Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik anaokulu yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi bu yapıların yapım süreçleridir. Kısa süre içerisinde tamamlanarak teslim edilen prefabrik anaokulu, fabrikalarda kesim işlemleri yapılarak  oluşturuluyor. Her detayı tek tek hesaplanarak kesilen parçalar tamamen sizlerin talep etmiş olduğu model ve desene göre dizayn ediliyor. Aynı zamanda prefabrikler özel bir program aracılığı ile oluşturuluyor. Sizler dilerseniz bu özel programlarda talep ettiğiniz anaokulunu oluşturabilir ya da alanında uzman kişilerden destek alarak prefabrik anaokulu modelini yaratabilirsiniz. Tasarım esnasında talep ettiğiniz ekstra depo gibi alanlar var ise ya da sınıf içerisinde eşyaların daha steril ve düzenli durması adına dolap koyabileceğiniz alanlar yaptırarak yerden de tasarruf edebilirsiniz. Proje aşaması tamamlandıktan sonra ilgili departmanlardan onay alınarak prefabrik anaokulu yapım aşamasına başlanır.

Prefabrik Anaokulu Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik anaokulu fiyatları herkesin bütçesine uygun olan model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Sizler de kendi bütçenize göre kaç metrekare yaptırmak istediğinizi, prefabrik anaokulunun hangi malzemelerden oluşturulacağını belirlemeniz gerekir. Prefabrik anaokulunun fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler yapıda kullanılacak olan malzemeler, alanın genişliği, ekstra talep ettiğiniz farklı noktalar var ise bu durumlar fiyatların değişmesine neden olsa da klasik betonarme yapılara göre %80 oranında daha uygun fiyatlardadır. Sizler de profesyonel ekipler aracılığı ile oluşturulan prefabrik anaokulunu dilediğiniz alana yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler