Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi 260 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 10,24 m
  • Genişlik 26,46 m
  • Toplam m² 260 m²
Şu anda 32 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İnsanlar, ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamak ve aradığı her şeyi tek bir noktada bulabilmek için alışveriş merkezlerine akın ediyor. Alışveriş merkezi, kalabalık şehirler bir yana Türkiye’nin dört bir yanında yapılan bir yapıdır. Ancak yapısı gereği büyük bir alana inşa edilmesinden dolayı son dönemlerde artış gösteren inşaat malzemeleri fiyatından dolayı alışveriş merkezi inşa etmek oldukça zorlaştı. Kurumlar, alışveriş merkezlerini kısa sürede inşa edebilmek ve maliyetlerini ucuza indirgeyebilmek için prefabrik yapıları tercih ediyor. Prefabrik alışveriş merkezi, inşaat sektöründe yer alan en uygun yapılardır. İstenilen ve ihtiyaç duyulan tüm kategoriye uyum sağlayan prefabrikler, herkese hitap edebilmek için farklı ürün kategorileri ile piyasada yerini alıyor. Prefabrik alışveriş merkezi maliyetleri, klasik yapılara oranla %80 oranında sizlere kazanç sağlıyor. Sizler de bu kazançları elde etmek ve hayal ettiğiniz yapının her detayının özenle hazırlanmasını isterseniz prefabrik yapıları tercih ederek dilediğiniz tüm alanlara yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin uzman çelik konstrüksiyon yapı üreticisi Karmod yüksek katlı alışveriş merkezi AVM ve prefabrik mağaza yapılarında tercih edilmektedir.

Prefabrik Alışveriş Merkezi Yapımı Uzman Kişiler Aracılığı ile Gerçekleştiriliyor

Prefabrik yapıların en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi son teknoloji ürünler ile inşa edilen bir yapı olmasıdır. Özel üretim tesislerinde ve özel programlarda alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan prefabrik alışveriş merkezi, her alanı aktif bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde üretiliyor. Klasik yapılar mevcut olan kiriş ve kolonlar görsel açıdan problem oluşturması bir yana, dilediğiniz tasarımın yapılabilmesini de engelliyor. Prefabrik yapılarda kullanılan çelik konstrüksiyon malzemesi yapının güvenliğini artırdığı gibi her alanı dilediğiniz gibi kullanmanıza imkan veriyor.

Prefabrik alışveriş merkezleri büyükşehirlerde 5 ya da 6 katlı olarak inşa edilebiliyor. Ancak küçük şehirler için aynı durum söz konusu değildir. İster tek katlı, isterseniz de çift katlı olarak tercih edebileceğiniz bu alışveriş merkezi modelleri, eşsiz ve şık tasarımları ile kurulduğu alana ayrı bir hava katıyor. Proje aşamasında ekstra olarak eklemek istediğiniz detaylar var ise ekleyebilirsiniz.

Prefabrik Alışveriş Merkezi Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Prefabrik yapıların sağlamış olduğu avantajlardan bir tanesi kısa süre içerisinde teslimatıdır. Tercih etmiş olduğunuz yapının özelliklerine ve boyutuna göre değişkenlik gösteren teslimat süreçleri en geç 10 iş günü içerisinde dilediğiniz alana kurulumu yapılmaktadır. Kurulum yapılmadan önce dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi arsanın imar iznine açık olmasıdır. İmar izni olmayan noktalara bir yapı inşa etmek olanaksızdır. Kurulum yapılacak alanda yer alan ilgili mercilerden imar izni alarak kusursuz tasarıma sahip olan prefabrik alışveriş merkezi ve mağaza yapıları yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler