Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi 260 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 10,24 m
  • Genişlik 26,46 m
  • Toplam m² 260 m²
Şu anda 26 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İnsanlar, ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamak ve aradığı her şeyi tek bir noktada bulabilmek için alışveriş merkezlerine akın ediyor. Alışveriş merkezi, kalabalık şehirler bir yana Türkiye’nin dört bir yanında yapılan bir yapıdır. Ancak yapısı gereği büyük bir alana inşa edilmesinden dolayı son dönemlerde artış gösteren inşaat malzemeleri fiyatından dolayı alışveriş merkezi inşa etmek oldukça zorlaştı. Kurumlar, alışveriş merkezlerini kısa sürede inşa edebilmek ve maliyetlerini ucuza indirgeyebilmek için prefabrik yapıları tercih ediyor. Prefabrik alışveriş merkezi, inşaat sektöründe yer alan en uygun yapılardır. İstenilen ve ihtiyaç duyulan tüm kategoriye uyum sağlayan prefabrikler, herkese hitap edebilmek için farklı ürün kategorileri ile piyasada yerini alıyor. Prefabrik alışveriş merkezi maliyetleri, klasik yapılara oranla oranında sizlere kazanç sağlıyor. Sizler de bu kazançları elde etmek ve hayal ettiğiniz yapının her detayının özenle hazırlanmasını isterseniz prefabrik yapıları tercih ederek dilediğiniz tüm alanlara yaptırabilirsiniz. Türkiye'nin uzman çelik konstrüksiyon yapı üreticisi Karmod yüksek katlı alışveriş merkezi AVM ve prefabrik mağaza yapılarında tercih edilmektedir.

Prefabrik Alışveriş Merkezi Yapımı Uzman Kişiler Aracılığı ile Gerçekleştiriliyor

Prefabrik yapıların en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi son teknoloji ürünler ile inşa edilen bir yapı olmasıdır. Özel üretim tesislerinde ve özel programlarda alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan prefabrik alışveriş merkezi, her alanı aktif bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde üretiliyor. Klasik yapılar mevcut olan kiriş ve kolonlar görsel açıdan problem oluşturması bir yana, dilediğiniz tasarımın yapılabilmesini de engelliyor. Prefabrik yapılarda kullanılan çelik konstrüksiyon malzemesi yapının güvenliğini artırdığı gibi her alanı dilediğiniz gibi kullanmanıza imkan veriyor.

Prefabrik alışveriş merkezleri büyükşehirlerde 5 ya da 6 katlı olarak inşa edilebiliyor. Ancak küçük şehirler için aynı durum söz konusu değildir. İster tek katlı, isterseniz de çift katlı olarak tercih edebileceğiniz bu alışveriş merkezi modelleri, eşsiz ve şık tasarımları ile kurulduğu alana ayrı bir hava katıyor. Proje aşamasında ekstra olarak eklemek istediğiniz detaylar var ise ekleyebilirsiniz.

Prefabrik Alışveriş Merkezi Kısa Sürede Teslim Ediliyor

Prefabrik yapıların sağlamış olduğu avantajlardan bir tanesi kısa süre içerisinde teslimatıdır. Tercih etmiş olduğunuz yapının özelliklerine ve boyutuna göre değişkenlik gösteren teslimat süreçleri en geç 10 iş günü içerisinde dilediğiniz alana kurulumu yapılmaktadır. Kurulum yapılmadan önce dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi arsanın imar iznine açık olmasıdır. İmar izni olmayan noktalara bir yapı inşa etmek olanaksızdır. Kurulum yapılacak alanda yer alan ilgili mercilerden imar izni alarak kusursuz tasarıma sahip olan prefabrik alışveriş merkezi ve mağaza yapıları yaptırabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler