Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod uzmanlığıyla teknik şartlara uygunluk kriterleriyle özel projelendirerek ürettiğimiz Jeneratör Konteyner Kabini özellikle enerji kesintilerinde küçük veya büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu jeneratör enerji sağlayıcılarını muhafaza için tasarlanmıştır.

Konteyner Kabin imalatı standardında jeneratör montajına uygunlukta kapı girişi, yüksek voltajlı elektrik tesisatlarının iyi şartlarda muhafazası, yangın risklerinin ortadan kaldırılarak tam güvenliğin sağlanması hedeflenerek üretilmektedir. Temel önlemlerin yanı sıra dizel veya benzinli jeneratörün çalışma anında çıkardığı dumanın özel havalandırma sistemiyle dışarı tahliyesi planlanmıştır.

Elektrik enerjisinin üretim ve verimlilikte en önemli etken olduğu günümüz sanayisinde enerji kesintisi rekabetçi piyasa koşullarında tahammül edilemez bir durumdur. Merkezi enerji dağıtım hattındaki beklenmedik kesintiler için en önemli yardımcılar jeneratörlerdir. Jeneratörlerin iyi izoleyle kusursuz çalışması için en önemli ve güvenli muhafaza kabinini Jeneratör Konteyner Kabini oluşturmaktadır.

Karmod sektörde 1986 yılından bugüne tecrübe ve uzmanlığıyla müşteri taleplerine özel Jeneratör kabin imalatı gerçekleştirmektedir. Karmod jeneratör konteyner kabinleri sandviç panel duvar ve çatı sistemine sahip iyi izole edilmiş kaliteli yapısıyla farklı iklim şartlarında kullanıma uygun uluslararası standartlarda üretilmektedir. Jeneratör kabin imalatçı uzmanlığıyla Karmod kapalı mekanlardaki kullanımlarla beraber açık alandaki ihtiyaçlar için de jeneratör konteyner üretmektedir.

Olası beklenmedik enerji kesintilerinde fabrika ve sanayi tesisleriyle diğer kullanım alanlarında oluşan elektrik ihtiyaçlarında en pratik ve kolay çözüm jeneratörlerdir. Özellikle sanayi tesislerinde ansızın meydana gelen elektrik kesintilerinde üretiminin durması telafi edilemez iş günü kayıplarına ve dolayısıyla para kaybına neden olmaktadır. Bu kaybın önüne geçmekte en iyi çözüm jeneratör. Jeneratörlerin uzun ömürlü, sorunsuz, güvenli ve sorunsuz olarak tam verimlilikte çalışması için Jeneratör Konteyner kabin en iyi koruyucudur. Jeneratör Konteyner kabin yüksek bütçeler ayırarak satın alınan jeneratör cihazlarını en iyi şekilde muhafaza eder, kullanım ömrünü artırır.

Mobil jeneratör kabin konteyneriyle enerjinin gücü daima yanınızda

Jeneratör Konteyner kabin imalatımızda mobil jeneratör kabin üniteleri de yer almaktadır. 15 KVA ile 2500, 3000 KVA arası ebatlara uygun imal ettiğimiz mobil jeneratör konteynerleri ile enerjinizi yanınızda taşıyarak gücü daima yanınızda hissedin.

Jeneratör gürültüsüne jeneratör kabini ile son verin

Jeneratör alternatif enerji üretimi için çok pratik bir çözüm olmakla birlikte çalışma esnasında ortaya çıkardığı ses çalışma şartlarını rahatsız edici boyuta çıkarabilmektedir. Özellikle cihaza yakın çalışma ortamlarında bu ses verimli çalışmayı olumsuz etkilemektedir. Karmod jeneratör konteyner kabin elektrik üretici cihaz gücüne göre donatılabilen sesi izole eden yapı performansıyla konforlu çalışma ortamlarının hazırlanmasına önemli katkı sağlar. Ses izolasyonuna sahip jeneratör konteyner kabinlerinin öne çıkan bir avantajı da yüksek sesi izole ederek kontrollü seviyelerde tutmasıdır.

Jeneratör cihazlarınızda tam koruma sağlama, daha iyi performans, ses izolasyonu diğer avantajlar için jeneratör kabin imalatçısı Karmod’un ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almanız için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.