Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Prefabrik Evlerde Neden Karmod’u Tercih Etmelisiniz?

Karmod 05.09.2022

Ev seçimi, kendimiz ve ailemiz için yapacağımız, hayatımızı doğrudan etkileyen çok önemli bir tercih. Bu sebeple ev alırken, seçerken gerekli olan her şey incelikle düşünülmeli ve ona göre karar verilmelidir. Karmod olarak 1986 yılından beri, başta kendi ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinden 135’i aşkın ülkeye yapılarımızı ulaştırmış olmaktan ve ulaştırmaya devam ediyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bu yapılar arasında, farklı sektörlerde farklı amaçlarla kullanılan yapılar bulunuyor. Ülkemizin ve dünyamızın önde gelen inşaat projelerinin işçi kampları, mülteci kampları, prefabrik okullar, sahra hastaneleri, doğal afet sonrası ihtiyaç duyulan toplu konut projeleri, birçok yerde kullanılabilecek olan güvenlik kabinleri, konteynerler… Daha sayabileceğimiz onlarca ürünümüzle yapı sektöründe ülkemizde ve dünyada çok tercih edilen firmalar arasında bulunuyoruz. Bu yapılarımız arasında en çok tercih edilen ürünlerimiz prefabrik evler. Prefabrik ev sistemleri, hayalinizdeki eve sahip olmanın en kolay yollarından biri. Fakat evinizin üretimini ve kurulumunu gerçekleştirecek olan firma bu hayalinizi gerçekleştirmede en önemli faktördür.

Karmod Prefabrik Evler Çok Kısa Sürede Üretilir

Prefabrik evler, betonarme yapılara göre çok daha kısa sürelerde üretilen yapılardır. Ev olarak prefabrik yapıları tercih ettiğinizde aylarca beklemek zorunda kalmazsınız. Karmod evleri ile sadece haftalar içerisinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teslimat, Kolay Kurulum

Dünyanın her yerinden binlerce insanın tercih ettiği Karmod prefabrik evler, demonte yapıya sahiptir. Her bir parçası ayrı olarak son teknoloji üretim sistemlerine sahip olan tesislerimizde titizlikle üretilirler. Uluslararası standartlarda üretilen evlerimiz yine uluslararası taşıma standartlarında istediğiniz bölgeye ulaştırılır ve kurulumları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilerek kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Profesyonel Satış Sonrası Destek Hizmeti

Karmod olarak, sadece sipariş esnasında değil, evinizin kurulumunu tamamladıktan ve siz evinizi kullanmaya başladıktan sonra da sizinleyiz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda, evlerimizle ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde size profesyonel satış sonrası destek hizmeti sunuyor ve en kısa süreler içerisinde sorununuzu çözüyoruz.

Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Prefabrik Ev Modeli

Prefabrik ev denildiğinde, akla genelde tek tip ve basit tasarımlı yapılar gelir. Karmod olarak alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizle birlikte her zevki, her ihtiyacı düşünerek evlerimizi tasarladık. Evlerimiz arasında tek katlı ve dubleks prefabrik evler bulunuyor. Tek katlı prefabrik evlerimizin arasında daha dar alanlar için tek ya da iki odalı evlerimizin bulunduğu gibi, daha geniş alanlar ve daha çok kişilik kullanıma uygun olan, iki ya da üç odalı daha büyük alana sahip modellerimiz de bulunuyor. Villa prefabrik ev modellerimiz arasında da iki, üç ya da daha fazla odaya sahip olan modellerimizle birlikte, size teras ve garaj seçenekleri de sunuyoruz. Evlerimizin hepsi esnek tasarım imkanına sahip. İç ve dış panellerinde istediğiniz boya ve farklı dekoratif kaplamalar tercih ederek evinizi hayalinizdeki gibi şekillendirebilirsiniz.

Üstün Kaliteli Malzeme Kullanımı

Hayatımızı doğrudan etkileyen yaşam alanlarımızın yapısında kullanılan malzemelerin kalitesi, ev seçiminde bir diğer önemli etkendir. Karmod prefabrik ev yapılarında, elektrik tesisatında kullanılan kablolar, sigortalar ve armatürlerden sıhhi tesisatta kullanılan lavabo ve duş armatürlerine ve borulara, iç ve dış duvarlarda tercih edilen boyalardan kapı kilitlerine kadar TSE belgeli malzemeler kullanıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği sayesinde evlerimiz depreme dayanıklıdır ve size dört mevsim boyunca güvenli kullanım imkanı sunar. Bununla birlikte yine yapılarında kullanılan yanmaz sınıfı malzemeler ve yanma riski düşük malzemeler sayesinde Karmod evleri depreme dayanıklı olduğu kadar yangına karşı da korumalıdır. Uzun ömürlüdür.

Ekonomik Fiyat

Ev seçerken evin dayanıklı olması, uzun ömürlü olması ve estetik bir tasarıma sahip olması kadar bütçenize uygun bir fiyata sahip olması da önemlidir. Karmod prefabrik ev, sahip olduğu üstün kalitesiyle sıradan prefabrik evlere göre çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı iken, fiyatıyla da çok daha ekonomiktir.

Dünyanın her yerinden binlerce kullanıcı referansı…

Kullanıcı referansı, çoğu zaman ürünün kalitesi ve üretici hakkında, ürün ile ilgili sunulan onlarca özellikten çok daha fazla ipucu verebilir. Karmod evlerinin sadece Türkiye’de binlerce kullanıcısı vardır ve dünyanın her yerinden binlerce kullanıcı referansına sahiptir. Siz de Karmod’a gelin, uygun fiyatlara, üstün kaliteye hayalinizdeki prefabrik ev yapısına sahip olun.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız