Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Prefabrik Evlerde Belediye Masrafı Ne Kadardır?

Karmod 05.09.2022

Prefabrik evler, birçok avantaja sahip olan modüler sistemle üretilen yapılardır. Modüler sistemle üretilen yapılar, belli parçalardan oluşan yapılar anlamına gelir. Bu yapılar demonte olarak, yani montajları gerçekleştirilmemiş şekilde üretilir. Teslim edileceği yerlerde montajları yapılarak, kurulumları bitirilmiş halde kullanıcısına teslim edilir. Karmod 1986 yılında beri, prefabrik yapı teknolojileri alanında katkıda bulunduğu onlarca proje ve bunlara ek olarak başta ülkemiz olarak dünyanın her yerinden binlerce bireysel kullanıcısı ile sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır. Prefabrik evlerde belediye masrafı ne kadardır? Diye sorulduğunda akla belki yüksek miktarlar gelebilir. Halbuki çok kısa süre içerisinde üretilmesi ve kolay kurulum özellikleri ile en çok tercih edilen yapılar, aynı zamanda çok da ekonomik fiyatlara sahiptirler. Hesaplı prefabrik ev modelleri için web sitemizden sizin için tasarladığımız modellere göz atabilirsiniz. Karmod prefabrik ev yapıları, hayalinizdeki evi size en uygun fiyata ve en konforlu şekilde ulaştırabilmek için tasarlanıp üretilen yapılardır.

Her Bütçeye, Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Prefabrik Ev Modelleri

Alanında uzman mimar ve mühendislerin bulunduğu özel ekipler tarafından tasarlanan evler arasında tek katlı prefabrik evlerden, lüks dubleks prefabrik evlere kadar her ihtiyaca ve zevke uygun prefabrik ev modeli bulunmaktadır. Onlarca hesaplı prefabrik ev modelinin bulunduğu ev tasarımlarımızın sunduğu yaşam alanları 28 metrekareden 206 metrekareye kadar değişmektedir. Modellerimiz arasında özel garajlı ve teraslı modeller bulunmaktadır. Modern tasarımlara sahip olan evler yazlık ev için, bağ evi için ya da günlük yaşam alanlarınız için ideal tercihtirler. Sevdiklerinizle ve ailenizle huzurlu ve eğlenceli anılar biriktirebileceğiniz konforlu yaşam alanlarına Karmod farklı ile sahip olun.

Karmod Prefabrik Evleri Her Yönden Avantajlıdır

Karmod prefabrik evleri her yönden avantajlı olan prefabrik sistemlerdir. Size konforlu yaşam alanları sunarken, aynı zamanda modern estetik tasarım imkanı da sunar. Bunların yanı sıra Karmod evleri çok ekonomik yapılı evlerdir. Bütçenizi zorlamaz. Uzun yıllar boyunca bütçenizi zorlamak zorunda kalmazsınız. Betonarme bir yapı tercih ettiğinizde hem bütçenizi zorlamak zorunda kalabilirsiniz hem de çok uzun süreler boyunca evinizin inşaatının tamamlanmasını beklemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat prefabrik evler sayesinde çok kısa süreler içerisinde ekonomik fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Montajı gerçekleşmemiş şekilde üretilen eviniz, Türkiye’nin her bir köşesine sipariş verdiğiniz andan itibaren sadece haftalar içerisinde teslim edilir. Zemin betonu haricinde beton gerektirmeyen evlerin kurulumu Karmod ekipleri tarafından gerçekleştirilir. 

Profesyonel Satış Sonrası Hizmeti

Karmod sadece sipariş sürecinde değil, evinizin kullanım sürecinde de sizin yanınızdadır. Ferah, geniş, konforlu, ekonomik gibi onlarca avantaja sahip olan Karmod evleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda, profesyonel satış sonrası hizmetleri tarafından probleminiz en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Fiyatları prefabrik ev modeline göre değişkenlik gösteren modeller, belediye masrafı gibi ekstra masraflara gerektirebilir. Prefabrik evlerde belediye masrafı ne kadardır? sorusunun cevabı da, evinizin kurulumunu gerçekleştireceğiniz bölgenin belediyesine göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte prefabrik ev belediye masrafı ortalama 7 bin ile 130 bin arasında değişmektedir. Daha fazla bilgi almak için en yakın belediyeye müracaat ederek prefabrik yapılar için belediye masraflarının ne kadar olacağı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başta ülkemizin her bir köşesi olmak üzere dünyanın her yerinden binlerce kullanıcıya sahip olan prefabrik evlerimizin modellerine web sitemizden detaylı olarak bakabilir, detaylı bilgi için bizimle telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız