Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Prefabrik Evlerde Anahtar Teslim Var Mıdır?

Karmod 05.09.2022

Karmod evleri yüksek yalıtıma sahiptir. Eviniz çok kısa süreler içerisinde son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretildikten sonra kurulumu yapılırken tüm duvar panellerinin montajını yalıtımlı olarak projede belirttiğimiz gibi gerçekleştiririz. Evinizin iç kapılarını ve dış kapılarının takılması da bize aittir. Bununla birlikte evinizin pencereleri PVC doğrama ve çift camlı olarak takılır. Çatı kaplaması ve de izolasyonu ile dere işleri ve oluklarının en uygun şekilde montajı gerçekleştirilir. Projede belirtilen şekilde prefabrik ev sisteminizin su tesisatlarının dış bağlantısı yapılacak şekilde kurulumu gerçekleştirilir ve tarafımızca testleri de yapıldıktan sonra size teslim edilir. Aynı zamanda atık su tesisat kurulumu da dışarı kadar çekilir. Vitrifiye ve armatürlerin temini de tarafımızca gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı da aynı şekilde dışarı kadar çekilir. Testleri tarafımızca yapılır ve olumsuz bir durum olursa müdahale edilerek anında sorun çözülür.

Evinizin zevkinize göre seçimini yaptığınız TSE belgeli iç ve dış boyalarını da gerçekleştirdikten sonra size teslim ederiz. Prefabrik evlerde anahtar teslim var mıdır?diye sorulduğunda fayans, parke gibi döşemelerin da ilgili firma tarafından temin edilmesi ilk fırsatta kulağa cazip gelebilir. Fakat bu gereklilikleri üretici firma yerine kendiniz temin ettiğinizde çok daha uygun bütçelere bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bütçenizden tasarruf etmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Yukarıdaki tüm süreçlerden sonra prefabrik evinizin parke, fayans ve mutfak dolaplarını da isteğinize göre alıp, döşetebilir ve hayalinizdeki eve Karmod güvencesi ile kavuşabilirsiniz.

Karmod olarak 1986 yılından beri, uzman kadromuz ve her daim yenilikçi olma prensibimizle donattığımız son teknoloji üretim sistemleri ile prefabrik yapı sektöründe yer almaktayız. 30 yılı aşkın süredir başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinden onlarca önde gelen firma tarafından yapılarımız tercih edilmiş ve halen de tercih edilmeye devam etmektedir. Sadece ülkemizde binlerce prefabrik ev kullanıcımıza sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Bir prefabrik evtercihi yaparken, en önemli konulardan biri de firma ürünlerinin tercih edilme oranıdır. Karmod yapıları inşaattan sağlığa, hizmet sektöründen kamusal alanlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesi ile hem ülkemizde hem de dünyada binlerce kullanıcı referansı sahiptir. Sizler için hazırladığımız onlarca prefabrik modeline web sitemizden göz atabilir, detaylı bilgi için bizimle numaralarımızdan ya da mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz ya da dilerseniz İstanbul Avcılar, Antalya, Bursa ve Ankara’da bulunan satış ofislerimizde sizleri ağırlamaktan da mutluluk duyarız.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız