Kontaktieren Sie unsere Verkaufsbüros für alle Ihre Fragen und Ihre Wünsche.

Liv Yapı – Duplex Fertighaus

Derzeit betrachten 50 Gäste dieses Projekt

Halkalı’ya Villa konforunda Aile Sağlığı Merkezi

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi Halkalı semtinde iki katlı dubleks prefabrik yapı modeliyle inşa ettiğimiz Halkalı Aile Sağlığı Merkezi devreye alınarak hastalara hizmet vermeye başladı. Birinci basamak sağlık hizmeti verilen Aile Sağlığı Merkezi klasik Osmanlı mimarisini anımsatan konak havasıyla içerisinde bulunduğu park alanına farklı bir hava kazandırdı. Prefabrik Aile Sağlığı Binası ahşap desen dış kaplamasıyla yeşil ortama tam uyum sağladı.

İstanbul Halkalı’da temel sağlık ocağı hizmetlerinin sunulmasında büyük bir açığı kapatan Aile Sağlığı Merkezi villa yapı konforunda iki katlı prefabrik yapı modeliyle inşa edildi. Sağlık merkezi binası güvenli yapı modeninin yanı sıra hizmet alacaklar açısından kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Bina Sağlık Bakanlığı standartlarında uygun havalandırma, ısıtla ve aydınlatma tertibatlarına sahip. Giriş kat 132 metrekare, üst kat 139 metrekare olmak üzere toplam 271 metrekareden oluşan prefabrik Aile Sağlığı Merkezi binasının inşa aşaması 15 gün gibi bir zaman diliminde tamamlanarak Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına teslim edildi.

Sağlık hizmet standartlarının her aşamada uygulandığı sağlık tesis binasında bekleme ve kayıt salonu, 6 doktorun aynı anda hizmet verebileceği 6 adet muyane odası, içerisinde hastaya tıbbi girişimlerin yapılabileceği büyüklükte lavabosu da bulunan tıbbi müdahale odası (bu odada aynı zamanda enjeksiyon, aşı, küçük cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebilmek için uygun büyüklükte muayene ve müdahale masası, acil müdahale malzemeleri, jinekolog müdahale masası, dezenfeksiyon ve sterilizasyon cihazları yerleştirilebilecek şekilde tasarlandı), laboratuvar, sağlık kayıtları ve hasta verilerinin dosyalanarak arşivleneceği veri merkezi odası, hemşire odaları, çalışan personel ve ayrıca hastaların kullanabileceği lavabo ve tuvaletler yer alıyor. Merkezde engelli hastaların ergonomik kullanımlarına özel engelli rampa girişleri de bulunuyor

Aile Sağlığı Merkezleri prefabrik yapı sistemiyle hızla yaygınyaştırılabilir

Prefabrik yapı sistemi bina güvenliği tam anlamıyla sağlanmış güvenli teknolojik hızlı üretim sistemi, diğer yapı modellerine göre kıyaslanamayacak kadar hızlı kurulum avantajı ve en önemlisi çok ekonomik prefabrik yapı finansmanı bütçe kolaylığıyla ihtiyaç duyulan aile sağlığı merkezlerinin en kısa sürede inşa edilmesi için en iyi yapı modeline sahiptir.

Unsere Projekte

Das ist unsere Aufgabe

Von einem Ende der Welt zum anderen ermöglichen wir unseren Kunden, den Fertigbausektor zu erreichen, der mit der neuen Technologie der Welt hergestellt wird. Wir garantieren Zuverlässigkeit durch Technologie und Innovation, flexible Geschäftsmodelle und intelligente Lieferkettenlösungen, die für Sie einen Mehrwert schaffen, indem wir dem Produktionsnetzwerk des Projekts folgen.

Entdecken

Unsere Großprojekte