Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve Duş 150x390

  • Genişlik 1,5 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Yükseklik 2,45 m
  • Ağırlık 550 kg
Şu anda 85 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Tuvalet Kabinli Bekçi Kulübesi

Karmod tuvalet bekçi kulübesi kabini üretimiyle müşterilerine en kaliteli kabinler üreterek tüm sektörün ihtiyacına göre kabin üretimi yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, kusursuz ve dikkat çekici modelleri ile şehrin mimari yapısına uygun olarak tasarlanan tuvalet kabinli bekçi kulübesi, okullarda, özel sitelerde, plaza ve şantiye gibi alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bekçilerin yaz ve kış aylarında dört mevsim görevini devam ettirebilmesi için mutlaka yaptırılması gereken bu yapılar prefabrik ve konteyner yapıları ile birleşince hem ekonomik hem de dayanıklı bir yapı oluşturuluyor. Klasik betonarme yapılarda yapının bitiş süresi, yapının fiyatları bütçenizin aşılmasına neden olduğu gibi zaman kaybetmenizi de sağlar. Kısa süre içerisinde teslim edilemeyen klasik betonarme yapılar acil ihtiyaçlarınız da problem yaratabiliyor. Ancak prefabrik ve konteyner yapılarının teslimat süreçleri yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Tercih etmiş olduğunuz model ve ebata göre teslimat süreci değişiklik gösterebilmekte ve daha kısa sürede teslim edilebilmektedir. Acil ihtiyaçlarınızda sizlere pratik bir çözüm sunan bu yapılar her alanda kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Üstün özellikleri ve sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile herkese hitap etmeyi başaran bu yapıları uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tuvalet Kabinli Bekçi Kulübesi İle Avantajlara Sahip Olun

Tuvalet kabinli bekçi kulübesi, kişilere her yönü ile avantaj sunuyor. Sağlamış olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi demontaj özelliğidir. Özel üretim tesislerinde kesimleri yapılarak demontaj hali ile sizlere gönderilen bu yapıları farklı alanlara da kurulum yaptırabilirsiniz. Yapısı gereği esnek ve dayanıklı malzemelerden üretilen tuvalet kabinli bekçi kulübesi, depreme dayanıklı malzemelerden oluşturuluyor. Çelik konstrüksiyonlu yapısı sayesinde dışarıdan gelen problemlere karşı da koruma sağlayan bu malzemeler ile yaptırmış olduğunuz tuvalet kabinli bekçi kulübesini uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Klasik betonarme yapılarda kullanılan inşaat malzemeleri çevre kirliliğine neden olabilir. Ancak prefabrik ve konteyner yapılarda aynı durum söz konusu değildir.  Herhangi bir kazıya ihtiyaç duyulmadan beton yapının üzerine inşa edilmesi nedeni ile herhangi bir harfiyat atığı meydana getirmez. Ekstra iş yükü çıkarmayan ve sizlere zamandan tasarruf ettiren bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Kabinli Bekçi Kulübesi Ekonomik Fiyatlarda

Son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer alan tuvalet kabinli bekçi kulübesi fiyat bakımından herkese hitap etmeyi başarıyor. Oldukça uygun fiyatlara satışa sunulan ve isteğinize göre oluşturulabilen özelliği sayesinde maliyet açığı çıkarmayan bu yapılar istenilen her tarza uygundur.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler