Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW6 230X600 Duş Konteyner

  • Yükseklik 26.4 m
  • Derinlik 23 m
  • Genişlik 60 m
Şu anda 24 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

WC Banyo Konteyner

Günlük ihtiyaçların en önemli işlevlerinden bir tanesi olan banyo ve tuvaletlere her noktada ihtiyaç duyuluyor. Özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda tuvalet ve banyo gibi alanlara mutlaka yer verilmelidir. Wc banyo konteyner istediğiniz alana dizayn edilebilmesinden dolayı ihtiyaçlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Özellikle inşaat alanlarının şantiyelerinde çalışmak zorunda olan personeller farklı il ve ilçelerde işin sonuna kadar kalabilmektedirler. Bu gibi durumlarda personellerin ihtiyacını gidermek için bulunduğu alanlara mutlaka wc ve banyo yaptırılması şarttır. Maliyetleri en aza indirgemek isteyen kurum ve kuruluşlar bu süreçlerin hem hızlı ilerlemesi hem de maliyet bakımından uygun fiyatlara yapılabilmesi için konteyner seçeneklerinden yararlanırlar.

Wc banyo konteyner klasik yapılardan oldukça farklı yapılardır. Kullanımı rahat olmasının dışında portatif bir görünüme sahip olan konteyner, kilitlenebilir dış kapakları ile güvenli bir kullanım sunuyor. Doğal afet alanları, konser alanları, park ve bahçeler, sahil, dinlenme tesisleri gibi alanlarda sıklıkla rastlanılan wc banyo konteyner, farklı model seçenekleri ile kullanıma hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Sizler de bu seçenekler arasından tarzınız ile uyumlu olan modelleri belirleyerek yaptırabilirsiniz.

WC Banyo Konteyner Sizlerin İsteğinize Göre Tasarlanıyor

Wc banyo konteyner son dönemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Bu denli tercih edilmesinden dolayı farklı tasarımları ile ön plana çıkmayı başaran konteyner yapıları ilk dönemlerde plastik yapılar aracılığı ile inşa edilen bir yapıydı. Ancak son dönemlerde hem kaliteli hem de uzun ömürlü kullanım sağlaması açısından çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılarak üretimleri yapılıyor. Bu malzemeler dışında sizler wc ve banyonuzu farklı renklerde tercih ederek yaptırabilirsiniz. Wc banyo konteyner malzemelerinde önem arz eden en önemli noktalardan bir tanesi su tesisatıdır. Su tesisatı yapımında en kaliteli malzemeler temin edilerek inşa ediliyor. Tamamı sıfır ürünler aracılığı ile yapılan bu yapılar konforlu kullanımları ile her noktaya uyum sağlıyor. Sizler de wc banyo konteyner seçenekleri arasından istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

WC Banyo Konteyner Fiyatları ve Modelleri

Wc banyo konteyner fiyatları herkesin bütçesine uyumlu olan modeller ile satışa sunuluyor. Konteyner yapılarının fiyatlarını etkileyen en önemli hususlardan bir tanesi wc banyo konteyner modellerinin boyutlarıdır. Tercih etmiş olduğunuz kabin boyutuna göre fiyat belirlenmektedir. Sizler dilerseniz düşük bütçeli bir yapı yaptırmak için küçük metrekareye sahip olan wc banyo konteyner modellerini yaptırabilirsiniz. Wc banyo konteyner yapıları tek kabinli ya da çift kabinli tercih edilebilir. İhtiyacınıza göre bu detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Profesyonel wc banyo konteyner üreticisi Karmod. 36 yıllık üretim tecrübesi, uygun fiyatı, farklı model seçenekleriyle ve eşsiz yüksek kalitesiyle teklif alın.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler