Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modern Villa Yapılar

Prefabrik Villa Yapı Farkını Bizimle İle Yaşayın. 

Uzun ömürlü ve kalıcı ürünler için, dünyada gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip edip kullanarak villa yapı projeleri üretiyoruz. 20.000 m2 üretim alanımızla, 1986’dan bugüne üretim tecrübemiz ile beraber bilgi birikimi ve yüksek üretim teknolojisine sahibiz. Güvenli, kaliteli ve ekonomik çelik konstrüksiyon villa yapılar üretiyor ve  prefabrik villa yapı çözümleri sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz hafif çelik yapı sistemle tüm ürünlerimizi yangın, deprem ve doğal afetlere karşı dayanıklı villa yapılar inşa ediyoruz. Konusunda profesyonel teknik kadromuzla, kalıcı, şık ve ekonomik yapıları, ileri teknoloji ve ekonomik villa yapı fiyatları ile siz değerli müşterilerimiz prefabrike hafif çelik villa sahibi yapıyoruz.

Hazır prefabrik villa yapılar ve dubleks konutlar galvanizli profil çelik malzemeden üretilmiştir. Üst düzey yalıtım uygulama tekniği sayesinde ısı ve ses geçirmeyen artı yüksek su ve korozyona karşı binanızı koruyan, yangın güvenliği en üst seviyede uzun ömürlü villa yapıları üretiyoruz. Prefabrik hazır çelik villa yapılar ile tasarım aşamasında villa yapı prefabrik ev fiyatları ve modelleri cazipliği ve estetiğiyle öne çıkar. Hiçbir şekilde ürünlerimizde sürprizle karşılaşmazsınız. Prefabrik Villa yapının İnşaat süresinin kısalığı size finansman kolaylığı sağlar. Dubleks villa yapılar dışında her türlü özellik ve büyüklükte toplu konut Villalar ve ticari yapı sistemleri ile özel konseptli marka projelerde de hizmetinizdeyiz. Hazır villa modellerimiz üzerinde istediğiniz her türlü farklılığı ortaya çıkaran değişiklikler yapılabilir. Ayrıca arzuladığınız, hayalinizdeki istediğiniz her türlü projeyi hayata geçirebiliriz.

Örnek Villa Yapı Modelleri

Teknoloji gelişiyor Villa yapı tercihi değişiyor

Prefabrik yapı sistemi yenilikçi teknolojisi ile lüks konut konseptli villa beklentilerini yükseltiyor. Yeni nesil teknoloji ile üretilen prefabrik villa yapılar tercihleri değiştirdi. Yeni villa konseptinde artık klasik betonarme yapıların hantallığı yerini prefabrik çelik konstrüksiyon yapının verdiği güvene bırakıyor. Prefabrik villa yapılar şimdi daha prestijli, daha güvenli, daha konforlu. Depreme ve yangına karşı çok daha güvenli,  ferah mekan sunumuyla çok daha konforlu, mimari estetik dokunuşlarıyla çok daha albenili. Hazır villa yapıların fiyatları ile de ekstra cazibe merkezi.

 

Yenilikçi  Modern Tasarımlar Çelik Konstrüksiyon Villada

Lüks konut alanında uzmanlaşmış tasarım mimarlarınca hazırlanan çelik konstrüksiyon villa modellerinin her birinde yenilikçi modern tasarımları bulacaksınız. Tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan modern yenilikçi prefabrik dubleks villa yapı modelleri konut alanında özel geliştirilmiş bilgisayar yazılımıyla statik hesaplamaları gerçekleştirilerek yapı güvenliği sağlanmış olarak üretime sunulmaktadır. Yeni nesil teknolojik üretim sisteminin verdiği avantajlarla hazır villa yapıların modern tasarımlarına geleneksel mimarinin estetik detayları uzmanlıkla uyarlanmaktadır. Bu nedenle tasarımlarımız arasında modern villa modellerinin yanı sıra tasarımda geleneksel klasik çizgileri arayanlar için de villa modelleri bulabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon sistemli prefabrik villa yapılarında en grift, uygulaması zor gözüken modeller bile kolaylıkla teknolojik hatta işlenerek üretilebilmektedir. Oysa ki klasik betonarme tarzı yapılarda bu tarz incelik isteyen uygulamaların yapılması mümkün olmamaktadır. Villa yapıyı ayrıcalıklı kılan tasarımlar çelik konstrüksiyon villa üretiminde kolaylıkla hazırlanarak sahada vidalı ve geçmeli sistemle yine kolayca uygulanabilmekedir. Prefabrik villa modelleri arasında tarzınızı yansıtan özgün tasarımları mutlaka bulacaksınız. Şimdi hepsi bir birinden güzel, ayrıcalık kazandıran çelik konstrüksiyonlu villa modellerimizi incelemeye ne dersiniz?

Maksimum ferahlık, yapı konforu yeni nesil villalarda sizi bekliyor

Dış tasarımıyla size ayrıcalıklı olmayı yaşatacak, iç mekanda ise maksimum kullanım ferahlığı yaşamanızı sağlayacak ergonomic yeni nesil prefabrik villada sizi bekliyor. Çelik konstrüksiyon villalarda yapı güvenliği klasik yapılardaki devasa kalınlıkta beton yığınından oluşan mekan kaybettiren geniş kolonlar yerine yapı güvenliğinin daha yüksek olduğu çok daha az yer kaplayan ama yüksek dayanıma sahip çelik kolonlarla sağlanır. Böylece çelik villada kullanım ergonomisi açısından çok daha ferah mekanlar sunulurken maksimum yapı güvenliği de sağlanmış olur.

Yüksek yalıtım, enerji tasarrufuyla kazandıran çevreci çelik konstrüksiyon villalar

Çelik konstrüksiyon villa yapılar çelik duvar örgüleri arasında yerleştirilen özel mineral yün yalıtım malzemesi, ekstra iç ve dış levha kaplamaları, ısı köprüsüne engel olan m profil uygulamısna tekrar kaplama uygulamalarıyla kaydedilen en yüksek yapı yalıtımına sahiptir. İç tavanla çatı katmanı arasında uygulanan mineral yün sonrası çatı makasları üzerine serilen osb üzeri mebran ve ekstra çatı örtüsü ile yalıtım çelik villayı erişilmez yalıtıma ulaştırıyor. Diğer yapı modellerinin tamamına göre yüzde 60’lara varan oranda daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak kazandırıyor.

Villa için daha fazla bütçe ayırmak için hiç bir neden yok

Lüks konut üretim konseptindeki çelik konstrüksiyonlu villa yapı maliyeti ile ayrıcalıklı konutlara çok fazla bükçe ayırma derdine son. Tercihinizi hazır villa yapılarından yana yapın çelik konstrüksiyonlu villa yapı maliyeti ile en az yüzde 30 tasarruf sağlayarak siz de kazançlı çıkın. Üstelik çelik villa inşa süresi kasik bina modellerine göre yüzde 70 daha kısa. Çok cazip hazır villa yapıların fiyatları ile aynı ay içerisinde lüks konut sahibi olun, villa hayallerinizi ertelemeyin.