Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

137 m2 Apart Modeli

 • Salon 20 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Veranda 7 m²
 • Veranda 8 m²
 • Antre 8 m²
 • Banyo 5 m²
 • Banyo 5 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Balkon 8 m²
 • Salon 20 m²
 • Veranda 12 m²
Şu anda 74 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Villa Projeleri

İster ev isterseniz de toplu konutlarınız da en çok tercih edilen sektör haline gelen prefabrik villa seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Prefabrik ürün villa projeleri tamamen ihtiyacınıza uygun olarak üretilen ve istediğiniz tasarımları yaptırabilmenize imkan tanıyan bir sistemdir. Özel programlar aracılığı ile detaylı olarak hazırlanan ürün villa projeleri, isteğinize uygun bir şekilde hazırlanarak sizlerin onayına sunulur. Ekstra talep ettiğiniz detaylar var ise proje aşamasında bu detayları yaptırabilirsiniz. Ürün villa projeleri uygun fiyatlı olmasından dolayı klasik betonarme yapılar yerine sıklıkla tercih ediliyor. İster geniş, ister dar, isterseniz de çift katlı olarak yaptırabileceğiniz bu projeler kaliteli malzemelerden oluşturularak uzun yıllar rahat bir kullanım sunuyor. Özellikle, kalabalık aileler için uygun olan bu ürün villa projeleri herkesin ihtiyacının karşılanmasına destek oluyor. Teknolojinin faydalarından tümüyle yararlanan prefabrik sektörü kusursuz bir tasarımın oluşmasını sağlıyor. Herhangi bir hata olmaksızın üretilen bu evler, Türkiye’nin her noktasına kullanılabilen bir ev çeşididir.

Ürün villa projeleri hazırlanırken kalite kontrol ekibi başta olmak üzere, alanında uzman mimarlar tarafından da gerekli onaylar alınır. Böylelikle birçok kontrolden geçerek hazırlanan bu evler proje bitiminde sizlerin de onayı hazırlanarak üretime geçirilir. Sizler de uygun fiyatlı ürün villa projeleri seçeneklerinden yararlanarak kendinize ait bir ev oluşturabilirsiniz.

Villa Projeleri Artık Kısa Sürede Hazırlanıyor

Villa sahibi olmak birçok kişinin hayalidir. Mimari villa projeleri inşa ederek hem uygun, hem ekonomik hem de ve hızlı üretimi ile kişilere sunuluyor. Hafif çelik yapılı villa projeleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanarak kendinize ait bir villaya sahip olabilirsiniz. Prefabrik villalar ısı yalıtımlı ve ses geçirmez özelliği ile özellikle kış aylarında sizlere ekonomik bir kullanım sağlıyor. Geniş odaları sayesinde daha konforlu bir yaşama merhaba diyebileceğiniz prefabrik villalar görünüm olarak da modern bir görünüme sahiptir. 

Prefabrik villalar su ve nem gibi problemlerden etkilenmemesinden dolayı yaz, kış rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek bir malzemeden oluşmasından dolayı depreme de dayanıklıdır. Sizler de her noktası ile kusursuz bir yapı olan bu ev seçeneklerinden yararlanarak hayatınıza mükemmel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Ürün Villa Projeleri Fiyatları Nelerdir?

Ürün villa projeleri fiyatları hem uygun hem de isteğinize göre özel olarak çalışılan noktalardır. Sizler de villa projeleri plan ve örnekleri arasından tarzınıza uygun olanını seçerek kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Dilerseniz tamamen yeni bir proje de yaptırabilirsiniz. Prefabrikler ile artık herkes ev sahibi oluyor. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için sizler de prefabrikleri tercih edin.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

En Çok İncelenenler