Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

45 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Nostalji

  • Salon 21 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 6 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 4 m²
Şu anda 32 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ucuz Prefabrik Evler

İnşaat malzemelerinde oluşan fiyat artışları ev satın almak isteyen kişilerin farklı alternatifleri değerlendirmesine yol açtı. Özellikle son dönemlerde en çok araştırılan ve tercih edilen prefabrik evler, Türkiye’nin her noktasına kurulum yapılabilmesi nedeni ile herkese hitap ediyor. Uygun fiyatlı ucuz prefabrik evler herkesin bütçesine de uyum sağlıyor. Fiyat performans ürünü olan prefabrik evler, sağladığı kalite sayesinde uzun yıllar evinizi kullanabilmenize imkan tanıyor. Prefabrik evler istenilen ölçüye uygun olarak tasarlanabilen evlerdir. Sizler, ister büyük ve geniş ebatlarda olan bir ev, isterseniz de klasik 2 1 ev seçimi yapabilirsiniz. Minimalist yaşam tarzını benimseyen insanlar daha ufak boyutlarda üretilen prefabrik evleri tercih ederek az maliyetleri bir eve sahip olabiliyor.

 

Ucuz prefabrik evler, yaklaşık olarak 15 yıl boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir evdir. Yapımı, tasarımı, üretimi oldukça kısa süre içerisine hazırlanan bu evler yüksek güvenlikli malzemeler aracılığı ile üretiliyor. Özellikle deprem yönetmeliği baz alınarak üretilen bu yapılar depreme karşı dayanıklıdır. Su, nem gibi dışarıdan kaynaklanan problemlerden etkilenmez ve rutubet oluşturmaz. Prefabrik evler, tüm detayları hazır olarak sizlere teslim edilir. Boya, yer döşemesi ve ev içerisinde ihtiyaç duyulan tüm tesisatlar yapılarak sizlere sunulur. Aynı zamanda bu işlemler için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmez. Tüm işlemler prefabrik ev fiyatının içine dahildir. 

 

Ucuz Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik evler modern ve en ucuz ev kategorisi arasında değerlendirilen ev çeşididir. Ucuz prefabrik ev modelleri herkesin ihtiyacına göre farklılık arz ediyor. En çok tercih edilen prefabrik ev modelleri arasında 4 kişilik bir aile için uygun olan 2 1 evler revaçtadır. Evin tüm alanları aktif olarak kullanılabilmesinden dolayı tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olur. Prefabrik evlerde klasik betonarme yapılarda kullanılan kiriş ve kolon gibi detaylar yer almadığından dolayı istediğiniz dekorasyonu kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolon ve kiriş yerine çelik konstrüksiyon kullanılarak evler sağlamlaştırılır. 

Ucuz prefabrik evler model bakımından geniş ürün ağına sahiptir. İster 3 1, ister dublex, isterseniz de villa tarzı ucuz prefabrik ev yaptırabilirsiniz.

Ucuz Prefabrik Ev Fiyatları

Keşfetmeye hazır mısınız? ucuz prefabrik ev modelleri, sıra dışı ev tasarımları ve hemen satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı modern ucuz prefabrik evler, oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Bu ev seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli belirleyerek yaptırabilir ve Türkiye’nin her noktasında yaptırarak hayallerinizde ki eve kavuşabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler