Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3001 Ucuz Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 15 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ucuz Konteyner

Ofislerini konteyner yapıya çevirmek isteyen kişiler ucuz konteyner yapılarını tercih ediyor. Hem kaliteli, hem pratik kullanımlı, hem de kısa süre içerisinde sizlere teslim edilen bir yapıya sahip olmak artık konteyner ile daha kolay. Dilediğiniz model, desen ve çeşitlilikte üretilen konteyner yapılar sektörün en çok tercih edilen yapıları arasında ilk sırada yerini alıyor. Her detayı ile kusursuz bir tasarıma sahip olan konteyner kaliteli tasarımları ile yıllarca kullanıma uygun olarak inşa ediliyor. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca aktif olarak kullanabileceğimiz konteyner yapıları, bakım onarım gerektirmez. Kurulum esnasında elektrik tesisatı, su tesisatı gibi işlemler yapılır. Bunlar için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz ve ekstra maliyet oluşturmaz. Konteyner yapım süreçlerinde tercih edilen malzemeler kaliteli malzemelerden oluşturuluyor. Bu nedenle dışarıdan gelen deprem başta olmak üzere doğal afetlere karşın koruma sağlıyor. Aynı zamanda dört mevsimde kullanabilmenize fırsat tanıyan ısı yalıtım özellikleri ile ekonomik yönden de sizlere avantaj sağlıyor. Klasik inşaat yapılarında oluşan fiyat artışları nedeni ile ihtiyaçlarını erteleyen firma sahipleri ucuz konteyner aracılığı ile tüm ihtiyaçlarını oldukça uygun maliyetlere karşılayabiliyor. Sizlerde konteyner avantajlarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun olan yapı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Uzun ömürlü kullanımdaki yapı kalitesi, avantajlı ekonomik fiyatlarıyla Karmod konteyner firmaları arasında güvenli yapı modeliyle öne çıkar. Karmod size hem satın alırken hem de kullandıkça kazandıracak. Yeni nesil sistemle üretilen konteyner yapıları duvardan çatıya tamamıyla sandviç panel kullanımıyla üretilir. Yüksek yalıtımıyla kullanım süresince en az enerji sarfiyatıyla gider bütçelerini kazandıran avantajla buluşturur.

Konteyner Yapım Süreçleri Nelerdir?

Konteyner yapım süreçleri hem pratik hem de belirli bir plan dahilinde üretilir. Öncelik olarak kurulum yapılacak olan alana uygun proje çalışması yapılır. Bu proje çalışması özel program aracılığı ile ölçüler belirlenerek düzenlenir. Belirlenen ölçüler neticesinde özel üretim tesislerinde tek tek kesimleri yapılır. Kesim işlemlerinden sonra donanımlı araçlara yüklenen parçalar kurulum yapılacak alanlara yönlendirilir. Konteyner kurulumları klasik yapılardan oldukça farklıdır. Çeşitli harfiyat ve benzeri iş yükü oluşturmadan düz bir zemin üzerine kısa süre içerisine yerleştirilir. İç dizayn için ekstra talep ettiğiniz boya ve yer döşemesi gibi işlemler var ise alanında uzman kişiler aracılığı ile tamamlanır. Sizlere iş yükü ve ekstra maliyet oluşturmayan ucuz konteyner portatif tasarımları ile her kuruma hizmet veriyor.

Ucuz Konteyner İle Sizlerde İhtiyaçlarınızı Giderin

Konteyner yapıları çok yönlü kullanımları ile bireysel kişilerinde tercihleri arasında yer alıyor. Kolay kullanımı ve kolaylıkla inşa edilebilme özelliği sayesinde her alana uyum sağlayan konteyner ister tek katlı isterseniz de çift katlı olarak tercih edilebiliyor. Tek katlı olan konteyner için merdiven ve benzeri bir ürün kullanarak konteynerın her alanını aktif olarak kullanabilme durumunuz bulunuyor. Sizlerde konteyner yapının sizlere sunulan avantajlardan yararlanarak ucuz konteyner yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler