Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Kabinleri

Wc ve duşlar için pratik çözüm içeren tuvalet kabinleri modüler sistemli olup kullanıma hazır olarak üretilmektedir. Wc kabinleri kolay taşınablir hazır özelliği ile seyyar tuvalet olarak ta isimlendirilmektedir. Modüler kabin üretiminde Dünya lideri marka Karmod dört farklı yapı modelinde wc duş üniteleri imal etmektedir. Bunlardan ilki ve en ekonomik fiyatlı olanı polyester modeldeki üretimlerimizdir. Bir diğer ekonomik modelimiz panel sistem kabin wc modeli olup duvarlar panel sistemli, çatı ABS alt ve üst paneller arasına poliüretanlı malzemedendir.

Konteyner modeliyle üretilen wc kabinlerimiz uzun ömürlü yapı sınıfına sahip olup modüler demonte özellikle başka mekanlara kolayca taşınabilmektedir.  Diğer modelimiz markamıza özgü Metropol olarak isimlendirdiğimiz wc modeli olup modern kent kullanım sekmentine hitap etmektedir.

Tuvalet kabinlerimiz tekli üniteden başlayarak çoklu ünitelerde standart üretimlere sahip olup müşteri taleplerine göre özel ölçüde planlanabilmektedir. Ünitelerde klozet, yertaşı, pisuar, bay bayan, engelli wc müşteri tercihlerine göre kullanılabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kullanıma hazır olup ünitelerle beraber elektrik ve su tesisatları ana şebekelere bağlantı yapılacak şekilde sevk edilmektedir.