Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

123 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Kardelen

 • Salon 29 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 14 m²
 • Yatak Odası 12 m²
 • Giyinme Odası 6 m²
 • Banyo 6 m²
 • Banyo 4 m²
 • Veranda 6 m²
 • Antre 13 m²
 • Mutfak 13 m²
 • Mutfak 16 m²
Şu anda 94 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Tek Katlı Prefabrik Evler

Tek katlı prefabrik evler, müstakil yaşam tarzını benimseyen insanların tercih ettiği bir ev türüdür. Tüm dünyayı etkisi altına alan çeşitli hastalıklar, büyükşehirlerde oluşan göç dalgaları sosyal yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Bu oluşan problemler nedeni ile farklı şehirlere göç etmek isteyenler yeni yapılacak olan evlerin inşaat maliyetini hesaplıyor. İnşaat malzemelerinde oluşan fiyat farkları yeni yaptırılacak olan konutların da fiyatlarının artmasına neden oldu. Bu nedenle 80 m2 müstakil, kaliteli bir ev yaptırmak için yüksek bir bütçe ayırmanız gerekir. Ancak bu bütçeyi karşılamakta zorlanıyor ve daha uygun bir fiyata istediğiniz evi yaptırmak isterseniz prefabrik sektörü tam olarak sizlere uygun bir ev seçeneğidir. Tek katlı prefabrik evler, güvenli yapısı ve kaliteli tasarımları ile oldukça şık, modern evler inşa ediliyor.

Müstakil bir yaşam tarzı, daha sakin ve dingin şehirlerde tercih edilen ve doğa ile iç içe yaşamak isteyen insanlar küçük şehirleri tercih ediyor. Her gün doğanın yemyeşil manzarasına uyanmak, temiz hava almak ve kuş cıvıltıları eşliğinde kendinizi dinlemek için prefabrik evleri yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tüm ölçüleri ve ebatları yaptırabileceğiniz bu prefabrik evler, alanında uzman kişiler tarafından istediğiniz detaylara uygun şekilde üretiliyor. Tek katlı prefabrik evler ile müstakil bir eve sahip olabilirsiniz.

Tek Katlı Müstakil Ev Modelleri Nelerdir?

Tek katlı müstakil ev modelleri hem dış kaplaması hem de iç farklı iç dizaynları ile kullanıcılara sunuluyor. Kendi tarzınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz hem şık hem de birbirinden zengin ürün çeşitliliği ile istek ve arzunuza uygun olarak tasarlayabileceğiniz tek katlı müstakil evler her yönü ile kullanıcılara hitap ediyor. Kolay kurulumları, pratik kullanımları ile uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanan bu evler yaz kış rahatlıkla kullanılıyor.

Nem, rutubet tutmayan özelliği ile herhangi bir rutubet oluşturmayacak kalitede üretilen prefabrik evlerin yapımında çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler yapının dayanıklılığını artırıyor. Kiriş ve kolon detayları olmamasından dolayı istediğiniz iç dizaynını dilediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

Tek Katlı Müstakil Ev Fiyatları Ne Kadar?

Harika koleksiyonlar arasında yer alan tek katlı prefabrik ev ilhamını bulun. Göz alıcı tek katlı prefabrik evler Karmod'da çeşitli tarzlarda ekonomik modern evleri görerek bu modern evlerden sipariş vererek inşa edebilirsiniz. Tek katlı prefabrik evler ve fiyat listesi oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Sizler de uygun fiyatlı bir eve sahip olmak için tek katlı müstakil ev yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler