Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar WC Duş Planları

Hijyen kontrollü kullanım ergonomisi Seyyar WC Duş Kabinlerinde

Portatif tuvalet ihtiyaçlarına özel hijyen kontrollü kullanım ergonomisiyle öne çıkan Seyyar WC Duş planları Karmod uzmanlığıyla özenle tasarlandı. Tasarımın üretime tam uyumlulukta yansıtılabilmesi açısından WC veya Duş kabini ünitelerinde tercih edilen lavabo, klozet ve yer taşı gibi vitrifiye malzemeleriyle batarya, musluk armatürleri titizlikle seçilerek ürünlerimizde kullanıldı.

Hazır Wc & Duş Planları

Projeli elektrik tesisat sistemiyle hazır tuvalet kabinlerimizde güvenliğiniz için yangın riskleri ortadan kaldırıldı.  Priz ve anahtarlarda göz zevkine hitabeden modern tasarımlı seçkin armatürler tercih edildi. Tekli ve çoklu plandaki polyester tuvalet kabini modellerimizin tamamında sıhhi ve atık su tesisatları özel olarak projelendirildi. Atık ana bağlantısının kolaylıkla yapılabilmesi amacıyla tuvalet kabin yapılarımızın tamamında ürünün arka kısmından yandın bağlantı çıkışı özellikle planlandı. Temiz su ana şebeke bağlantı yine ürünün arka kısmından gerçekleştirildi.

Bu sayfada beğeninize sunduğumuz Seyyar WC Duş planlarının her biri uzmanlıkla tasarlandı ve Karmod’un modern tesislerinde bant sisteminde üretildi. CTP sistemiyle teknolojik hatta otomosyonla tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla üretilen, uzun ömürlü yapı standartlarına sahip Karmod tuvalet kabinleri kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Standart üretimli hazır tuvalet yapılarımız arasında 150x150 tekli, 150x270 ikili, 150x390 üçlü, 270x270 dörtlü planlarda müşteri tercihlerine göre alaturka, klozet, duş tekneli ünitelerde farklı modeller yer almaktadır. Polyester tuvalet kabini modellerimiz arasında uluslararası standartlarda engelli kullanımına özel engelli tuvalet kabinleri de yer almaktadır.