Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve Duş 135 x 135

  • Genişlik 1,35 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Yükseklik 2,30 m
Şu anda 41 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Tuvalet Panel Kabini

Geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyen prefabrik yapıların en gözde yapıları arasında yer alan seyyar tuvalet panel kabini kurum ve kuruluşların tercihidir. Halka açık alanlarda, inşaat yapılarında ve çeşitli ofislerde ihtiyaç duyulan seyyar tuvalet panel kabini büyük ve küçük olarak üretilebilme avantajı sayesinde hem yerden tasarruf etmenize hem de ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı oluyor. Şık, eşsiz ve modern tasarımları sayesinde kurulduğu alana ayrı bir şıklık kazandıran prefabrik seyyar tuvalet panel kabini her bölgeye uyum sağlayabilen bir yapıdadır. Kurulum yapılacak alana göre elektrik ve su tesisatı gibi detayları ayarlanan bu yapılarda sizlerin ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Tüm ayarlamalar alanında uzman kişiler tarafından yapılarak sizlere hazır olarak teslim edilir. Hem ekonomik hem de kullanışlı bir yapısı olan seyyar tuvaletler kabinlerini personel sayınızı göz önünde bulundurarak büyüklüğünü bu işleve göre ayarlayabilirsiniz.

Prefabrik seyyar tuvalet panel kabinler steril ortamlarda insan sağlığına uyumlu olan malzemelerden oluşturuluyor. İki farklı kullanımı olan bu kabinleri ister tamamen yerinde kurulumlarını yaparak kullanabilir ya da farklı alanlarda da kullanabileceğiniz şekilde dizayn ettirebilirsiniz.

Seyyar Tuvalet Panel Kabinleri İle Sorunlar Geride Kalıyor

İnşaat yapılarına ihtiyaç duyulmadan kısa süre içerisinde hazırlanabilen seyyar tuvaletler gerek teslimat aşaması, gerek üretim, gerekse de kurulum detayları ile profesyonel bir çalışma konsepti ile plan ve program dahilinde hazırlanıyor. Tüm hijyen koşullarına, deprem yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanan bu yapılar, kalite kontrol aşamasından geçilerek üretime başlanıyor. Tercih etmiş olduğunuz model ve ebatlara göre hazırlanan bu yapıları tek kabinli ya da çift kabinli olarak tercih edebilme şansınız bulunuyor. Yapı içerisinde kullanılacak alafranga, taş, kapılar, dış kaplama ve zemin döşemesinde tercih edilecek modeller tamamen sizlere özgü hazırlanıyor. Üretimin ilk safhasında modern teknoloji ürünler aracılığı ile hazırlanmış duvar ve çatı panelleri montajlanıyor. Bu aşamanın sonunda tüm izolasyon, havalandırma işlevleri yapılarak yapının bir kısmı hazır hale geliyor. Bu aşamalar sonunda ışıklandırmalar duvar paneline eklenerek seçimini yaptığınız aksesuarlar yapı içerisine alanında uzman kişiler tarafından montajlanıyor. Tüm bu aşamalar onaylı projelere göre ayarlanıyor. Su ve nemden etkilenmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz seyyar tuvalet panel kabinleri ekonomik yönden de fayda sağlıyor.

Seyyar Tuvaletler Hesaplı Fiyat Politikası İle Gündemde

Türkiye'nin en ucuz EPS sandviç panel seyyar tuvalet kabini 36 yıllık güvenilir firma üretici Karmod, en iyi fiyata özel estetik kullanışlı seyyar WC duşlar üreterek kullanıcılar ile buluşturuyor. Uygun fiyatlı kaliteli tasarımları ile sıklıkla tercih edilen seyyar tuvalet panel kabini istediğiniz alana kurulum yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler