Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin Wc Duş 135 x 210

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 69 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Tuvaletli Güvenlik Kabini Pratik Çözüm

135x210 wc duş panel kabin kullanıma hazır sunumuyla wc duş ihtiyaçlarına pratik çözüm getiriyor. Pratiklik çözümüyle işçi şantiye kampları, piknik alanları, mili parklar, sosyal tesisler, karayolu mola dinlenme tesisleri gibi bir çok alanda kullanılıyor. Hem wc hem de duş ihtiyacı tek yapı ile aynı anda tedarikle çözümleniyor. Üstelik su tesisatlarından elektrik tesisatlarına kadar her şey ana şebekeye bağlantılanacak şekilde hazır. Sevkiyatı ve arzu edildiğinde yer değişimi de çok pratik. Kamyonete vinç, forklift veya aparat yardımıyla insan gücüyle yüklenerek aracın gittiği her yere kolayca indirilebiliyor.

WC ve Duş Bu Kabinde Bir Arada

Karmod uzmanlığının tasarımdan üretime en iyi şekilde yansıtıldığı 135x210 wc ve duş kabininden her iki ünite bir arada sunuluyor. Çok az yer kaplıyor ve her yere kolaylıkla sığdırılabiliyor. Özellikle şantiyelerle beraber daha önceden wc planlaması yapılmamış fabrika üretim tesislerinde yatırımcının işini kolaylaştırıyor. Standart planda bir ünite wc kabini diğer ünite de dış kabini olarak planlanmış. Bunların dışındaki ünite tercihleri yine standart üretim dahilinde gerçekleştiriliyor. Örneğin wc ve duş yerine her iki üniteyi wc veya her iki üniteyi de duş sipariş vermeniz mümkün. Wc ünitesi alafranga klozet veya alaturka yer taşı ünitede tercih edebilirsiniz. Hatta aynı ünitede tuvaletle beraber duş bataryası yerleşimiyle hazır tuvalet kabinini daha işlevsel kullanabilirsiniz. Bu tercih şantiye ve fabrikalarda değerlendirilebiliyor.

Yapı temel olarak ana karkasında yüksek galvanizli paslanmaz metaller kullanımıyla gerçekleştiriliyor. Duvar panelleri markaya özgü şekillendirilmiş eps dolgulu sandviç panel sistemine sahip. Tuvalet kabininin sıhhi tesisatı sıva üstü olup eni iyi işçilik uygulamasıyla gerçekleştirilmektedir. Temiz su borularında PPRC özellikte hammadde üretimli markalar tercih edilmiştir. Atık su tesisat sisteminde de PVC esaslı TSE belgeli borular tercih edilmiştir. Karmod tuvalet kabini ürünlerinde kullanılan klozet seramik malzemeden TSE belgeli üretime sahiptir. Lavabo da aynı şekilde TSE belgeli seramik malzemeden mamuldür. Duş teknesi akrilik malzeme kullanımıyla Karmod’a özgü üretim olup bu ürün de TSE standartlarına sahiptir. WC Duş kabini havalandırmasında 21x25 cm ölçüde özel menfez kullanılmaktadır.

Lider Üretici Karmod Kalite Güvencesi

Üretimini yaptığımı tuvaletli güvenlik bekçi kabini ister standart, ister lüks olsun seyyar tuvalet kabinlerinde hem yurtiçi hem de yurtdışında en iyi firmayız. Hazır konseptiyle siparişten kısa süre sonra kapınıza kadar teslim edilebiliyor. İstanbul ve yakını teslimatlar Karmod tarafından ücretsiz gerçekleştirilirken 3 m2’yi geçmeyen hacmiyle nakliyede çok az yer kaplıyor. Kapınıza geldiği gün kullanıma alabileceğiniz bu işlevsel hazır tuvalet duş kabinini satın alarak inşa süreçlerini geride bırakmanız elinizde. Yeni wc duş kabinini devreye almak için sıhhi ve atık su tesisatlarıyla elektrik sistemini merkezi şebekeye bağlantı yaptırmanız yeterli.

Seyyar Tuvaletler İle Hayatınızı Kolaylaştırın

İş yoğunluğunun giderek çoğalması nedeni ile teknolojiye ayak uyduran yapı sektörleri de gelişme gösteriyor. İnşaat sektöründe yaşanan fiyat artışları ve uzun süreli teslimatlar nedeni ile kişi ve kurumlara daha hızlı çözümler sunan prefabrik ve konteyner yapılar tercih ediliyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler aracılığı ile üretilen bu yapılar her noktaya kurulabilen seçenekleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Birbirinden şık modelleri ile herkesin zevki ile bağdaşmayı başaran bu yapılar herkese hitap ediyor. Ekonomik yönden de bütçenizin aşılmayacağı çözümler sunan bu yapılar sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile herkesin tercih ettiği bir yapıdır.

Prefabrik ve konteyner seyyar tuvalet kabini, son dönemlerde en çok gelişme gösteren ve her geçen gün büyüyen bir sektördür. Sıklıkla tercih edilen bu yapılar zengin ürün ağı ve model çeşitleri ile kullanıcılara sunuluyor. Seyyar tuvalet kabinlerine inşaat şantiyelerinde, halka açık alanlarda, piknik ve dinlenme tesisleri gibi alanlarda ihtiyaç duyuluyor. Sizler de ihtiyaçlarınızı gidermek ve maliyetlerinizi daha ekonomik bir hale getirmek için prefabrik ve konteyner seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz alanlara yaptırabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet Modelleri Nelerdir?

Seyyar tuvalet kabini modelleri kişilerin istek ve arzularını göz önünde tutarak üretilen yapılar bütünüdür. İstenilen her noktaya istediğiniz şekilde tasarlanabilen, alanında uzman kişiler tarafından üretilen bu yapılar ihtiyaçlarınızın giderilmesine katkı sağlıyor. Seyyar tuvalet kabini modelleri genel olarak çift panelli olarak tercih edilerek üretiliyor. Aynı zamanda model bakımından dilediğiniz boyutta yaptırabilme seçeneğiniz bulunuyor. İnşaat alanlarında tercih edilen seyyar tuvalet kabinleri genel olarak personel yoğunluğuna uygun olarak ayarlanarak tercih ediliyor. Sizler, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak dilediğiniz boyutlarda bir seyyar tuvalet kabini yaptırabilirsiniz.

Seyyar tuvalet kabinleri belirli bir süre sürecek olan işlemlerde sıklıkla kullanılıyor. Özellikle kamp alanı gibi yerlerde kamp yapan kişilere fayda sağlayan bu yapılar demontaj özelliği sayesinde farklı lokasyonlara da taşınarak istediğiniz alanlara kurulum yapılabiliyor. Esnek yapılı bir malzeme olan seyyar tuvalet kabini eşsiz kalitesi ile öne çıkan yapılar arasında ilk sırada yer alıyor. Sizler de kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı yapı seçeneklerini tercih etmek isterseniz prefabrik ve konteyner yapıları tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlara Seyyar Tuvalet Kabinine Sahip Olun

Üretimini yaptığımız tuvaletli güvenlik bekçi kabini ister standart, ister lüks olsun seyyar tuvalet kabinlerinde hem yurtiçi hem de yurtdışında en iyi firma olarak biliniyoruz. Uygun fiyatlı herkesin bütçesine uyum sağlayan prefabrik ve konteyner yapıları istediğiniz tüm noktalara kurulum yapılabiliyor. Sizler de seyyar tuvalet kabini satın alarak yapınızı oluşturabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler