Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW4 230X400 WC - Duş Konteyner

  • Yükseklik 26,4 m
  • Derinlik 2,3 m
  • Genişlik 4 m
Şu anda 98 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Konteyner Tuvalet

Pratik kullanımı, kısa süre içerisinde teslimatı ve kolay kullanımı ile kurum ve kuruluşların ilk tercihleri olan seyyar tuvalet, günümüzün modern yapılarına uygun olarak tasarlanıyor. Ferah iç yapısı ve temiz su deposu gibi alanları içerisinde barındıran seyyar konteyner tuvalet, her alana kolaylıkla uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Düz bir zemin üzerine inşa edilebilen seyyar tuvaletler klasik inşaat işlemlerinden oldukça farklıdır. Yapım aşamasında çevreye zarar verecek harfiyat ve benzeri inşaat malzemeleri oluşturmaz. Tüm aşamalar fabrikalarda tamamlanarak donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak noktalara gönderilerek burada alanında uzman kişiler tarafından kurumlar yapılır.

 

Seyyar konteyner tuvalet malzemeleri sağlığa uygun malzemeler kullanılarak dizayn edilir. Yapımında tercih edilen 1.kalite malzemeler yapının daha sağlam olmasını sağlar. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu yapılar esnek yapıdadır. Aşınma, kırılma ve benzeri durumlar yaşanmaz ve ekstra bakım onarım gerektirmez. Seyyar konteyner tuvalet yapıları kısa süreli işlemlerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Yapım ve teslim aşaması yaklaşık olarak 10 iş günü olmasından dolayı acil ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Özellikle kısa süreli dizi setleri, şantiyeler, açık hava alanları, parklar, konser alanları, dinlenme tesisleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Sizler de kısa süreli işlemleriniz için yüksek maliyet oluşturan yapılar yerine seyyar konteyner tuvalet tercih ederek yaptırabilirsiniz. Çarpıcı seyyar tuvalet ve WC duş konteynerlerimiz eşsiz yüksek kalitesi ve çeşitli model ve iç tasarımlarıyla Karmod'un en iyi fırsatlarını kaçırmayın.

Seyyar Konteyner Tuvalet Her Model Yapılabiliyor

Seyyar konteyner tuvalet modelleri istenilen her boyut ve ölçüye göre tasarlanabiliyor. Tuvaletleri dilerseniz iki ila üç kabinli ya da daha fazla yaptırabilirsiniz. Tercihinize göre tek kabinli olarak da inşa edilen bu yapılar her ihtiyaca yönelik olarak tasarlanabiliyor.  Herkesin ihtiyacına uyumlu olan yapıları ile her noktada kullanılan seyyar tuvalet pratik yapıları sayesinde kullanıcıları iş yükünden kurtarıyor. Modern ve şık bir görünümü olan seyyar konteyner tuvalet talep ederseniz dilediğiniz modeli proje çizim aşamasında yaptırabilirsiniz.

Seyyar konteyner tuvalet kurulum aşamasında yer döşemesi, elektrik ve su tesisatı gibi tüm işlemler hazır olarak sizlere teslim edilir. Tüm detaylar sizlerin tarzına göre ayarlanmasından dolayı hiçbir noktayı değiştirmenize gerek kalmadan ekstra herhangi bir maliyet gerektirmeden yapınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seyyar Konteyner Tuvalet - Seyyar Wc Duş Konteyneri Uygun Fiyatlar ile Kullanıcıyla Buluşuyor

Seyyar konteyner tuvalet fiyatları sektörün hem en iyisi hem de en uygunudur. Her boyuta göre ayarlanabilen esnek yapısı sayesinde istediğiniz metrekareye uygun tek ya da çift kabinli konteyner yapılarını tercih ederek tüm il ve ilçelere yaptırabilirsiniz. Diğer yapılara göre konteyner yapılar daha uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşuyor

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler