Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K3006 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 64 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Sahibinden Konteyner

Ürünlerinizin depolanması, şirket içerisinde tercih edilecek şık ve modern ofis ve çok amaçlı ihtiyaçlarınız için yüksek maliyet oluşturmadan neredeyse piyasada yer alan diğer inşaat sektörüne göre %80 daha uyguna ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Konteyner, son dönemlerde hem çok araştırılan hem de sıklıkla tercih edilen bir yapıdır. Her detayı ile merak uyandıran ve eşsiz tasarımları ile kurulum yapıldığı alana ayrı bir hava katmayı başaran sahibinden konteyner ev kısa sürede yapılarak hazır bir şekilde teslim edilmesi nedeni ile kullanıcılar ile buluşuyor. Türkiye’nin her bir noktasında tercih edilerek kullanılan ve günden güne kurulum yapıldığı alanların çoğaldığı konteyner yapılar istenilen her boyut ve ölçülerde tasarlanabilmesinden dolayı herkese hitap ediyor. Kurumsal firmalar dışında bireysel kişilerin de tercih ettiği bir yapı olan konteyner, özellikle öğrenci olan kişiler ve iş nedeni ile şehir değiştirmek zorunda kalan kişilere büyük avantaj sağlıyor. Eşyaların belirli bir süre depolarda muhafaza etmek isteyen kişiler aylık depo kiraları vererek eşyalarını muhafaza ediyor. Ancak artan maliyetler nedeni ile oldukça yüksek fiyatlara kiralayabileceğiniz bu yapılar yerine ihtiyacına cevap verecek sahibinden satılık konteyner tercih edebilirsiniz.

Minimal yaşamın mimarisi olan konteyner, son dönemlerin en çok merak uyandıran yapıları arasında ilk sırada yerini alıyor. Farklı ve ilgi çekici modelleri ile modern bir yapı oluşturulan konteyner, birçok alanda sizlere hizmet veriyor. Sizlerde hayallerinizdeki yapıyı inşa etmek için konteyner tercih edebilirsiniz.

Sahibinden Konteyner Nasıl İnşa Edilir?

Sahibinden konteyner yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi konteyner yapım süreçleridir. Konteyner, modern tesislerde alanında uzman kişiler aracılığı ile son teknoloji malzemeler ile dizayn ediliyor. Yapımında kullanılan tüm malzemeler her bölgeye uygun malzemelerden oluşuyor. İstediğiniz model konteyner için programlarda çizimler yapılıyor ve bu çizimler sonucunda üretime geçiliyor. Tasarım aşamasında talep ettiğiniz, yapımında olmasını istediğiniz özel alanlar var ise yaptırabilme seçeneğiniz vardır. Sizlerde yapımı tamamen sizlere özel olan bu yapı seçeneklerinden ihtiyacınız olanı tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Sahibinden Konteyner Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Sahibinden konteyner fiyatları talep ettiğiniz konteyner ölçülerine göre belirleniyor. Ekstra olarak büyük ya da küçük bir yapı yaptırmak isterseniz istediğiniz ölçülere göre fiyatlar belirleniyor. Klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlara satışa sunulan konteyner, her bütçeye uygun yapısı ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Maliyetlerinizin aşılmadan, profesyonel çalışma ile sistemli kurumlum fırsatlarından yararlanmak isterseniz konteyner tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler