Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin 270 x 390

  • Yükseklik 2,4 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Genişlik 3,9 m
  • Ağırlık 850 kg
Şu anda 85 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Sahibinden Bekçi Kulübesi

Sahibinden bekçi kulübesi modern yaşama uygun olarak tasarlanabilen yapısı ve şık görünümleri ile ihtiyacınızın karşılanmasına olanak sağlıyor. Gerek yapısı gerekse de her bölgeye hitap etmesi nedeni ile her sektöre hitap eden bu yapılar özellikle sitelerde, okullarda, sıklıkla tercih ediliyor. Sizler de ihtiyaçlarınızı gidermek ve uygun fiyatlı yapılara sahip olabilmek için prefabrik bekçi kulübesi seçeneklerinden yararlanarak talep ettiğiniz boyutları yaptırabilirsiniz.

Sahibinden bekçi kulübesi sıklıkla tercih edilmesinden dolayı farklı model seçenekleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. İstediğiniz tüm detayları tek bir yapı içerisinde toplayabilmenize imkan tanıyan prefabrik bekçi kulübesi yapıları istediğiniz her bir noktaya kurulum yapılabiliyor. Sahibinden bekçi kulübesi depreme dayanıklı olan özel malzemeler aracılığı ile inşa ediliyor. Kullanılan ve tercih edilen bu kaliteli malzemeler yapınızın uzun süreli olarak rahat bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Sizler de hem şık hem de birbirinden farklı modelleri ile bulunduğu noktaya hitap eden bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Sahibinden Bekçi Kulübesi Kaliteli Malzemeleri İle Rahat Kullanım Sunuyor

Sahibinden bekçi kulübesi dayanıklı, pratik ve kısa sürede sizlere çözüm üreten bir yapıdır. Özellikle acil ihtiyaçlarınızda kolaylıkla hazırlanarak sizlere sunulan bu yapılar tüm ihtiyaçlarınızda sizlere çözüm üretiyor. Sahibinden bekçi kulübesi yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi bekçi kulübesi yapımında tercih edilen malzemelerdir. Bekçi kulübesi uzun yıllar kullanılan bir yapıdır. Bu yapının dayanıklı olması ve yaz kış rahat bir kullanım sunması önem arz eder. Sahibinden bekçi kulübesi yapımında çelik konstrüksiyon kullanılır. Bu malzemeler yapının sağlam ve dayanıklı olmasına yardımcı olur. Klasik betonarme yapılarda oluşan kiriş ve kolon gibi detayları bulunmayan bu yapıları istediğiniz şekilde dizayn etme durumunuz mevcuttur. 

Prefabrik bekçi kulübeleri, son dönemlerde en çok tercih edilen ve kolay kullanımları ile kişilere avantaj sağlayan bir yapı olmasından dolayı eski dönemler ile kıyaslandığında yaklaşık olarak %80 oranında kullanımları artış göstermiştir. Türkiye’nin her bir noktasında tercih edilen bu yapılar her gün daha kaliteli ve modern yapıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 

Sahibinden Bekçi Kulübesi Fiyatları

Yüksek kaliteli mükemmel tasarıma sahip sahibinden satılık bekçi kulübesi ve güvenli kulübeleri çok amaçlı kullanıma sahip en uygun fiyat için arayabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Sahibinden bekçi kulübesi için belirlenen fiyatlar oldukça uygun fiyatlar olmakla birlikte her bütçeye hitap eden bir yapıdır. Sizler de yüksek fiyatlı yapılar yerine prefabrik bekçi kulübesi tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler