Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Projelerinizin Hayata Geçirilmesinde Güvenilir Yol Arkadaşı | Karmod

Türkiye ekonomisi dünyanın en hızlı büyüyen sayılı ekonomileri arasında yer alıyor. Sürekli gelişen, büyüyen ve yeniden yapılanan dünya ekonomisinde Türkiye'nin hak ettiği yeri alabilmesi ancak ekonomideki tüm sektörlerin işbirliği içinde hareket etmesi ile sağlanabilir. Kaliteli hizmet verebilmek ve pazarda doğru şekilde temsil edilmek için işbirliğinin sağlanması büyük önem arz ediyor.
Türkiye ekonomisinin gelişim ve büyüme sürecinde sürekliliğin sağlanması ve sürecin sağlıklı yürümesi için Karmod alanındaki çalışmalarına büyük bir gayret ve titizlikle devam ediyor. Karmod, geniş bilgi birikimi ve deneyimi ile yerel ve küresel çaptaki projelerinizin hayata geçirilmesinde güvenilir bir yol arkadaşı. Özelliklle gelişmekte olan pazarlara yönelik faaliyetlerine devam eden Karmod, birbirinden farklı kullanım amaçları için üretimi gerçekleştirilen konteyner şantiye yapıları alanında güçlenerek çok daha geniş kullanıcı kitlesine hitap edebilecek bir konuma ulaşmıştır. Karmod'un amacı sürekli artan sayıda tüketiciye kaliteli ürünleri uygun maliyetlerde ulaştırmak olmuştur. 

Türkiye'nin sayılı büyük projelerinden olan İstanbul Marina (Dap Yapı) inşaatında kullanılacak konteyner şantiye yapılarının Karmod tarafından büyük bir titizlikle tamamlanıp teslim edilmesinin, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayacak simge projelerin hayat geçirilmesinde benzer çalışmalara öncülük edip ışık tutacağından eminiz.