Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Prefabrik Villa

Kullanım Amacı Müstakil Konut
Yapı Modeli Prefabrik Villa
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 210 m²
Kullanılacak Bölge Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 22 Gün
Şu anda 18 misafir bu projeyi inceliyor

Prefabrik Villa Konak Havasıyla Dikkat Çekiyor

Bursa’nın güzel mesire yerlerinden Misi Köyü’nde (Gümüştepe Mahallesi) yapımını tamamladığımız iki katlı dubleks prefabrik villa evimiz estetik mimarisi ve özel kaplamaları ile konfor sunuyor. Kuruluşu MS. 183 yılına kadar uzanan Misi Köyü tarih kokan evleri ile de meşhur. Bursa şehir merkezine 12 km mesafede yer alan Köy yerleşim alanlarının genişlemesiyle günümüzde şehre çok yaklaşsa da hala köy algısını sürdürüyor.

Mor, yeşil, mavi, yeşil renk cümbüşüyle boyanmış tarihi Misi evlerinin arasında geçmişle modernin sentezi Karmod ahşap desen kaplamalı ev Misi Köyünün tarihi doğasına birebir uyum sağladı.

İki katlı planda projelendirilip inşa edilen Misi Köyü prefabrik villa evin yakınından geçenlerin oluşturduğu konak havasıyla hemen dikkatini çekiyor. Bu güzel villanın tasarımında Osmanlı ahşap konak mimarisinde sıklıkça rastlanılan cumba ilave deldi. Cumba çıkıntıları prefabrik evin ön ve yan cephelerinde uygulandı. Cumbalarla beraber alt ve üst katta uygulanan beyaz ve ahşap desen uyumuyla Bursa’nın prefabrik villa kombinasyonu ile çok güzel bir yapı ortaya çıktı.

Müstakil Ev Modellerine En Güzel Örnek

Tasarımdaki estetiğin Karmod’un yeni nesil prefabrik üretimiyle bire bir detaylarla yansıtıldığı ve bu detayların evin kurulum aşamasında da sürdürüldüğü konut projesi müstakil ev modelleri için en güzel örneklerden birini oluşturuyor. Evde güzel bir örnek de yükseltilmiş bahçe uygulaması ile ortaya konuldu. Evin ön kısmında özellikle yaz kullanımlarında keyif veren yeşillikler içerisinde harika avlu bahçe yer alıyor. Arka kısımda da merdivenle inilen Bursa’ya özgü organik domates, fasulye, biber, patlıcan gibi sebzelerin yetiştirildiği insanı lezzetiyle doğaya çeken bostan alanı bulunuyor. Tabi ki kümesinde tavuklar ve civcivler.

Doğaya Yakın Kaçışlar İiçin Hazır Ev Size Yeter

Bursa’da siz de şehrin trafiğinden, gürültüsünden ve karmaşasından sıkıldıysanız şayet doğaya yakın kaçışlar için Hazır Ev tam size özel. Bursa şehir merkezinden çok değil sadece birkaç kilometre uzaklaştığınızda arzuladığınız ev için yeşillikler içerisinde çok güzel yerler bulacaksınız. Beklentinize göre 2+1, 3+1 veya üzeri hazır ev sahibi olmanız için sadece bir hafta yeterli. Şimdi hemen Bursa Satış Ofisimize gelin eviniz beğenin. Evinizi bir hafta içerisinde kuralım. Mutluluğu ertelemeyin.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz