Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

103 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Ege

  • Salon 35 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Banyo 4 m²
  • Veranda 10 m²
Şu anda 73 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrike Evler

Prefabrik evler son dönemlerin modasıdır. Sahip olduğu birçok avantajı ile gönüllere taht kuran ve günden güne kullanım oranı artan bu prefabrike evler, farklı tasarımlara ev sahipliği yapan her geçen gün gelişen modelleri sayesinde istediğinize uygun olan bir modeli yaptırabilme fırsatı sunan evlerdir. Minimalist bir yaşam tarzını benimsiyor ve bu nedenle daha küçük yapıda olan bir evi yaptırmak istiyorsanız farklı rotalara gitmenize gerek kalmadan prefabrike evleri tercih edebilirsiniz. Prefabrike evler pratik kurulumları sayesinde kısa süre içerisinde sizlere hazır olarak teslim ediliyor. Yapımında, kurulumunda herhangi bir detaya karışmadan yaptırabileceğiniz bu evler sorunsuz ve problemsiz bir şekilde üretiliyor.

Prefabrike evler her mevsime uygun olmasından dolayı yaz kış Türkiye’nin her noktasında kullanılabilir. Herhangi nem ve rutubet gibi problemlerden etkilenmeyen prefabrike evler uzun yıllar kullanılabiliyor. Artık ev sahibi olmak için yıllarca beklemenize, ederinden daha fazla para vermenize gerek kalmıyor. Prefabrike evler sayesinde hem hızlı bir şekilde konut sahibi olabiliyor hem de istediğiniz tüm alanları kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

Prefabrike Evler Kısa Süreli Teslimatı İle Gönülleri Fethediyor

Acil konut ihtiyacı günden güne çığ gibi büyüyor. Özellikle yaşamını daha sakin ve dingin bir şekilde geçirmek isteyen kişiler daha sakin alanlara yöneliyor. Bu yönelimler neticesinde kendi arsasına, kendine ait bir ev yaptırmak isteyen kişiler prefabrik evleri tercih ediyor. Klasik betonarme yapılarda oluşan fiyat farkları inşaat sektörünün ciddi oranda azalmasına neden oldu. Bir ev yapımının maliyeti inşaat malzemelerinde artan fiyatlardan dolayı oldukça yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Aynı zamanda klasik betonarme yapıların bekleme süreleri de yaklaşık 1 ila 1,5 yılı aşkın süre zarfında teslim ediliyor. Acil ihtiyaçlarınızda hızlı kurulumları ile ön plana çıkan prefabrikleri tercih ederek sizler de istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrike Evler Ne Kadardan Başlıyor

İstediğiniz her metrekareye uygum olarak yaptırabileceğiniz bu evleri yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi prefabrike evler kaç para? Uzun vadede kullanılabilir mi? Her noktaya uyum sağlar mı gibi konuları araştırıyor. Prefabrik evler, tercih ettiğiniz ev modeline ve kullanılan malzemelere göre fiyatları belirlenen evlerdir. Sizler metrekare olarak ufak bir metrekareye sahip ev yaptırmak isterseniz fiyat olarak oldukça uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Karmod yüksek kaliteli prefabrike evlerde uzmanlaşmış seçkin bir mimari firmadır. Modern ev tasarımlarında ihtiyacınıza göre ekonomik evler sunarak herkesi ev sahibi yapan prefabrik evler eşsiz detayları ile de merak uyandırıyor.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler