Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

123 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Alaçatı

  • Salon 26 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Antre 11 m²
  • Banyo 5 m²
  • Wc 3 m²
  • Mutfak 14 m²
  • Veranda 22 m²
Şu anda 19 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrike Ev Görselleri

Birbirinden şık modelleri ile ön planda olan prefabrike ev görselleri Türkiye’nin birbirinden şirin noktalarında yer alan evlerden esinlenerek yapılıyor. Gerek alaçatı stili, gerek bodrumun maviliği gibi eşsiz detayları içeren prefabrik evler istediğiniz tasarımları yaptırabilmenize imkan tanıyan bir ev modelidir. Kaliteli, güvenilir ve dayanıklı özellikleri ile uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde yapılan bu evler farklı görselleri de üretiyor. Sizler prefabrike ev görselleri arasından istediğiniz modelleri seçerek dilediğiniz noktalara prefabrikleri yaptırabilirsiniz. Prefabrik evler yapısı itibariyle esnek malzemelerden üretiliyor. Böylelikle deprem yönetmeliği genelgesine de uyumlu yapılan prefabrik evleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Prefabrike evler, 1.kalite malzemelerden üretilen evlerdir. Yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler dayanıklı bir evin oluşmasına yardımcı olduğu gibi evin iç dizaynında tercih edilen malzemelerde aynı kalitede tercih ediliyor. Yapımında bizzat görev edineceğiniz prefabrik evleri hayal ettiğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. Kalabalık şehirlerde yaşamı olumsuz etkileyen faktörlerden etkilenen ve daha farklı bir yaşam tarzını benimsemek isteyen insanlar minimalist bir yaşamı tercih ediyor. Daha küçük ve doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yaşama sahip olmak prefabrik evler sayesinde artık daha da kolay. Sizler de hayallerinizde ki evlere prefabrikler ile sahip olarak daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını açabilirsiniz.

Prefabrike Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrike ev modelleri istediğiniz ölçüye göre özel olarak üretilen evlerdir. Tamamen sizlerin isteğine göre inşa edilen prefabrik evler son dönemlerde çok katlı olarak da üretiliyor. Klasik apartman, müstakil evler fiyat bakımından oldukça yüksek fiyatlarda olmasından dolayı daha uygun sektörlere yönelen kişiler prefabrik evleri tercih ediyor. Prefabrike ev görselleri modern mimari yapılara uygun olarak üretilmesinden dolayı her bölgeye uyum sağlıyor.

Prefabrike ev modelleri arasında en çok tercih edilen model genel olarak tek katlı modellerdir. Ancak son dönemlerde konut problemlerinin yoğun olarak artması sebebi ile prefabrik binalar yaptırılıyor. Sizler de daha uygun fiyatlı bina ve evleri prefabrikler ile yaptırarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Prefabrike Evler Modern Dış Mimarisi İle Ön Planda

En iyi ve en modern dış prefabrik ev görsel tasarımları, fotoğrafları ve estetik dış mekanların ilham verici resimlerine göz atarak çelik metal bina türlerini keşfederek bu binaları istediğiniz alanlara dizayn ettirebilirsiniz. Prefabrik ev görselleri ve fotoğrafları arasından istediğiniz modeli tercih ederek kusursuz bir evi satın alabilirsiniz. Zengin ürün çeşitleri ile ön planda olan prefabrike evler ile artık ev almak zor değil.


Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler