Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

137 m2 Anadolu Modeli

 • Salon 22 m²
 • Banyo 6 m²
 • Mutfak 15 m²
 • Antre 16 m²
 • Veranda 5 m²
 • Veranda 5 m²
 • Banyo 5 m²
 • Banyo 4 m²
 • Antre 17 m²
 • Balkon 5 m²
 • Yatak Odası 14 m²
 • Yatak Odası 12 m²
 • Yatak Odası 10 m²
Şu anda 47 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Villa Fiyatları

Görkemleri, şık, gösterişli ve tüm hayatınızı konfor içerisinde geçirebileceğiniz müstakil bir yaşam tarzına ne dersiniz? Büyükşehrin kalabalığından sıkılmış, sosyal yaşamı olumsuz etkileyen etkenleri geride bırakarak daha sakin ve dingin bir noktada yaşamınızı sürdürerek kendinize daha kaliteli bir yaşam tarzı armağan edebilirsiniz. Özellikle araştırılan verilere göre son 2 yılda büyükşehirlerden, küçük şehirlere olan göç neredeyse %70 oranında artış gösterdi. Müstakil yaşam tarzının iyi yönde getirmiş olduğu etkilere sahip olmak isteyen kişiler küçük şehirlere akın ediyor. Sizler de kendinize kaliteli ve sorunsuz bir yaşam sunmak için belirli bir bütçe ayırarak prefabrik villa yaptırabilirsiniz. Prefabrik villa fiyatları oldukça uygun fiyatlı olmasının yanında kaliteli tasarımları ile de herkesin tarzına uygun üretimler yapıyor. Prefabrik villa yapımında tercih edilen malzemeler çelik konstrüksiyon malzemelerden üretilir. Bu malzemeler evin daha dayanıklı olmasını sağlar ve istediğiniz şekilde evi dizayn etmenize yardımcı olur. Klasik betonarme yapılarda mevcut olan kiriş ve kolon gibi detaylar evin belirli noktalarının bozulmasına neden olduğu gibi istediğiniz tasarımı da ev içerisinde yaptıramayabilirsiniz.

Prefabrik villaların sahip olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi kısa süre içerisinde teslim edilmesinin yanında istenilen her noktaya kurulum yapılabilme avantajıdır. Sizler Türkiye’nin hangi noktasına prefabrik villaları yaptırmak isterseniz yaklaşık olarak 10 iş gününde bu prefabrikleri yaptırabilirsiniz. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik villalar çevrenin kirlenmesinin de önüne geçerek herhangi bir inşaat atığı oluşmadan eviniz yapılır. Alanında uzman kişiler tarafından tüm süreçleri tamamlanan prefabrik villalar ile doğa ile iç içe bir yaşam tarzına kavuşabilirsiniz.

Prefabrik  Villa Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik villa yapım süreçlerine başlanmadan önce evin kurulumunun yapılacağı noktalara ait imar izninin alınması gerekir. Alınan imar izinleri neticesinde projeye istinaden prefabrik villaları yaptırabilirsiniz. Aksi takdirde imar izni alınmayan noktalara prefabrik ev yapılamaz.  İzin süreçleri tamamlandıktan sonra özel programlarda projeniz detaylı bir şekilde hazırlanır ve evin tüm hatları belirlenir. Bu projeye istinaden son teknoloji ürünler ile malzemelerin kesimleri yapılır ve paketlenerek kurulum yapılacak olan alanlara gönderilir. Üretim, tedarik, teslimat gibi tüm süreçler takip edilir. Sizlerin kurulum ve teslimat aşaması ile ilgili herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Prefabrik Villa Fiyatları

Prefabrik villa fiyatları bütçe dostu bir evdir. En iyi prefabrik villa üreticisi Karmod, çok uygun fiyata ısı ve ses yalıtımlı, kaliteli, hafif çelik villa inşa edin. Akıllı yangına dayanıklı evler rahat bir kullanım sunar. Sizler de kendi bütçenize uygun prefabrik villa fiyatları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

En Çok İncelenenler