Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Konut Fiyatları

Prefabrik Konut Fiyatları

En cazip ev fiyatları yüzünüzü güldürecek

Genel olarak konut fiyatlarının yüksek seyrettiği bir dönemdeyiz. Her ailenin konut sahibi olmak gibi önemli bir hayali var. Bu hayali gerçekleştirmek için aileler bütçelerine en uygun yapı modelini doğal olarak araştırıyorlar. İşte bu noktada ev sahibi olmak isteyen ailelerin hem konut amacını kolaylaştıracak hem de bütçelerini yormayacak bir ev modeli öneriyoruz: Prefabrik konut. Siz de Prefabrik konut fiyatlarını öğrendiğinizde hemen ev sahibi olmak isteyeceksiniz. Prefabrik ev sistemiyle Karmod 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla hafif çelik konutlar üretiyor. Bu uzmanlıkla çok sayıda özgün tasarımı müşteri beğeni tercihleriyle bütünleştirerek fiyatıyla beraber uzun ömürlü kullanım sınıfında konutlar üretiyor. Karmod’u tercih ederek en cazip ev fiyatlarıyla sizin de yüzünüzün güleceği güzel bir konuta kısa sürede sahip olabilirsiniz. Tıpkı Türkiye genelinde hayalini Karmod Evle gerçekleştiren binlerce ev sahipleri gibi.

Konut fiyatlarını neler belirler?

Tüm ev modelleri için geçerli önemli bir fiyat kriteri var. Bu da tüm yapı tarzlarında değişim göstermeyen ve ortak olan arsa bedeli. Biz her konutta ortak olan bu durumun dışında yer alan fiyat avantajları hakkında bir  değerlendirmede bulunmak istiyoruz. Bu değerlendirmede temel etken tercih edilen yapı modeliyle doğrudan ilgili. Tabiki yapı güvenliği, yalıtım değerleri, kullanım ergonomisi ve konforu, ferah mekan sunumu dikkate alarak bir fiyat değerlendirmesinde bulunmak istiyoruz. Aksi durumdan yalıtım değerleri iyi olmayan, son derece güvensiz konutlar asla bu yazımızın konusu değil.

Cazip ev fiyatı için hangi konut modelini tercih etmeliyim?

Yukarıda bahsettiklerimizden sonra aklınızda herkesteki gibi bu sorunun sizde de belirdiğini tahmin edebiliyoruz. Prefabrik konut fiyatları standart beklenti kriterleri (yapı güvenliği, yalıtım, ergonomik, mekan sunumu vb.) ortaya konulduğunda tüm ev tarzlarını geride bırakarak öne çıkıyor. Prefabrik ev ön üretimi modern üretim hattında hazırlanarak başka ustalara gereksinim duyulmadan uzmanlarca yerinde kurulum yapıldığından ev fiyatları açısından bir kaç adım öne çıkıyor.

Hazır evler güvenilir ev tercihidir

Karmod hazır evler uzmanlarca statik hesaplamaları yapılarak projelendirilmektedir. Plan tasarımlarının her detayında yapı güvenliği ön planda tutulmaktadır. Defalarca teste tabi tutalan farklı ev planları yapı güvenliği açısından son derece güvenilirdir.

Modern hatta çelik konstrüksiyon ev üretimi

Hazır evler yenilikçi modern teknoloji sahip donatılmış Karmod tesislerinde bant sisteminde ön üretim gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar destekli üretim hattında duvardan çatıya bire bir detaylarıyla çok kısa sürede hazırlanan konutlar demonte özellikle araca yüklenerek kurulum yerine kolaylıkla sevk edilmektedir.

Usta derdine son Uzmanlar kuruyor,

Kurulum sahasına araçla nakledilen evler vidalı ve geçmeli sistemin verdiği avantajla  Karmod kurulum uzmanlarınca kısa sürede montajlanarak teslim edilmektedir. Örneğin 100 metrekarelik bir konut yerinde 3-4 gün gibi kısa sürelerde kurulum gerçekleştirilerek 1-2 günlük boya işçiliği sonrası teslim edilebilmektedir.

Uzun ömür, 4 mevsim yalıtım

Duvardan çatıya hafif çelik sistem taşıyıcılar kullanılarak hazırlanan Karmod evler yapı güvenliğinin yanı sıra uzun ömür kullanım avantajı sağlamaktadır. 4 mevsim kullanım şartlarında yalıtım avantajlarına sahiptir. Isıtma ve soğutma iklimlendirmesi her türlü enerji sistemiyle kolaylıkla ve ekonomik olarak yapılabilmektedir.

Karmod Ev fiyatları neden cazip?

Bant sisteminde israf edilmeden tam malzeme kullanımıyla üretim yapılması Karmod ev fiyatlarını cazip kılan en önemli etkenlerdendir. Modern üretim tarzından kaynaklanan geçmeli ve vidalı üretim sisteminin sağladığı hızlı kurulum Karmod evi işçilik açısından da son derece ekonomik fiyatlı kılmaktadır. Siz de Türkiye’nin neresinde olursa olsun Karmod avntajlarıyla ev sahibi olma hayalinizi ertelemeyin.