Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K2002 Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2.64 m
  • Genişlik 2.99 m
  • Derinlik 6.94 m
  • Toplam m² 20.75 m²
Şu anda 43 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Konteyner

Adından her geçen gün sıklıkla bahsedilen prefabrik sektörü, günden güne büyüyor. Bu büyüme neticesi ile herkesin ihtiyacını karşılayabileceği birçok modeli bulunan prefabrikler şık tasarımları ile de her alana uyum sağlayabiliyor. Aynı zamanda kişi ve kurumlar için sunmuş olduğu avantajlar neden ile yapı sektöründe bir numara haline gelen prefabrikler konteyner yapıları ile de merak uyandırıyor. Konteyner, her alanda kullanılabilen bir üründür. Çok fazla tercih edilmesi fiyatlarının artmasına neden olduğu gibi yapım aşamasında kullanılan malzemelerin fiyatları da aynı oranda değişim gösteriyor. Bu artışlar nedeni ile kurum ve kuruluşlar daha uygun fiyatlara sahip olan prefabrik konteyner tercih ediyor. Prefabrik konteyner, istenilen her boyutta inşa edilebilen özelliği ile ihtiyaçlarınızın giderilmesine olanak sağlıyor. Sizler, ister büyük ve geniş, isterseniz de orta boyutlara sahip olan prefabrik konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğu bu avantaj sayesinde sizlerin tercih etmiş olduğu metrekareye göre fiyat belirlenerek daha uygun fiyatlara konteyner sahibi olabilmenize imkan tanıyor.

Prefabrik konteyner yapılarında bilinmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi teslimat aşamasıdır. Prefabrik yaptırmaya karar veren kişiler için önem arz eden teslimatlar prefabrik sektörü ile hız kazanmıştır. Yaklaşık olarak  10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanarak teslim edilen prefabrik konteyner zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Sizlerde kaliteli malzemeler aracılığı ile üretilen, hızla teslim edilen ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı olan prefabrik konteyner tercih ederek kullanabilirsiniz.

Prefabrik Konteyner Modelleri Nelerdir?

Prefabrik konteyner modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında tek katlı olan modeller revaçtadır. Kullanışlı yapısı sayesinde her alanı aktif olarak kullanabileceğiniz bu prefabrik konteyner yapılar düzenli bir alan oluşturmanıza yardımcı oluyor. Sizler kendi ihtiyacınıza uygun olan prefabrik konteyner seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Prefabrik konteyer yapılarının yapım aşaması özel üretim tesislerinde tamamlanarak kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan hazır olarak teslim edilen konteynerların iç dizaynı prefabrik konteyner fiyatının içerisine dahildir. Böylelikle yapım aşamasında bütçenizi aşacak ekstra herhangi bir maliyet ile karşılaşmadan prefabrik konteyner sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik Konteyner Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik konteyner fiyatları sektörün en uygun fiyatına sahiptir. Bu nedenle herkesin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabileceği fiyat politikası ile avantaj sağlayan bu yapıları her noktaya yaptırabilirsiniz. Yapım aşamasında değiştirmek istediğiniz noktaları değiştirerek kendi isteğinize göre bir prefabrik konteyner yaptırabilirsiniz.

 

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler