Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik sektörü hızlı büyüme oranlarıyla inşaat alanında kendine farklı bir alan oluşturmuş bulunmaktadır. Prefabrik yapılar; uygun fiyatları, kolay kurulumları, demonte yapıları sayesinde tercih edilir bir konuma gelmişlerdir.

Hazır ev denildiğinde artık akla gelen ilk şey prefabrik evler olmaya başlamıştır. Kurulumlarının kolay olması, kısa bir zaman zarfında hazırlanması, müşteriye birçok tasarım seçeneği sunması, ülkenin heryerine kolayca taşınabilmesi olanağının sunulması prefabrik ev ve prefabrik villa tarzı yapıların tercih edilmesinin başlıca nedenleri sayılmaktadır. Prafabrik ev fiyatları normal villa ve bu tarz yapıların fiyatlarının çok altında olmasının yanısıra kolay kurulumu, müşterinin beğendiği herhangi bir arazi üzerinde kolayca uygulanabilir tarzda olması, dış görünümlerinin ve çevre düzenlemelerinin mükemmel derecede hazırlanabilme olanağının bulunması sayesinde tercih edilir hale gelmiştir.

Prefabrik Ev ve Binaların başlıca avnatajları; Fiyatlarının uygun olması, birçok yapı prosödürlerinin prefabrik yapılar üzerinde olmaması, kolayca taşınabilir ve montajının kolay olması, ikinci el piyasasının olması, demonte olması sayesinde sökülüp tekrar taşınabilirlik özelliğine sahip olması, depreme karşı korunaklı olmaları, herhangi bir villanın tüm konforunu sunma olanağına sahip olmaları, iç dizaynları ve yalıtımlarıyla mükemmel yaşam alanları oluşturmaları, hayallerinizdeki evinizi oluşturmanın en uygun fiyatlarla size sunulmasını sağlaması prefabrik ev ve yapıların en belirgin özellikleridir. 

Prefabrik Konteynerlar birçok alanda kendilerine yer bulmaktadırlar, yaşamı kolaylaştırma adına pratik çözüm sunmaktadırlar. İnşaat sektörünün ayrılmaz bir parçası haline gelen konteynerler, iç dizaynları ve bir evi aratmayacak konforlarıyla yaşam mekanları haline dönüşmüşlerdir. Şantiyelerde kullanımlarının yanısıra, ofis olarak, yatakhane olarak, yemekhane olarak ve yerine göre kalıcı konut olarak kullanılmaya devam edilmektedir