Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik İki Katlı Konutlar

Villa konforunda rahatlık sunan prefabrik iki katlı konutlar Dünya markası Karmod kalite güvencesi ile üretiliyor. Karmod konutların tasarımları estetikten güvenli yapı modeline uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştiriliyor. Klasik yaşam alanları mimarisini modern mimari uyumuyla birleştiren özgün ev tasarımlarında müşteri beklentileri de düşünülerek özenle yansıtılmış.  Prefabrik ev modellerinin her birinde seçmekte zorlanacağınız zerafeti bulacaksınız.

Uzun ömürlü yapı sınıfında kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanımıyla üretilen Karmod hazır evler kalitesiyle de üstün özelliklere sahip. Prefabrik sektöründeki son teknoloji üretim sistemi kullanılan üretimlerde yapıyı oluşturan tüm detay imalatları hazırlanmaktadır. Evi oluşturan duvarlar, çatı ve çatı örtüsü, kapı ve pencereler. Elektrik ve su tesisat sistemleriyle armatürleri tamamen fabrikada ön üretimle hazırlanmaktadır.

Ön üretimi gerçekleştirilen Karmod iki katlı prefabrik evler kullanım yerine sevk edilerek başka ustalara gerek kalmadan kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. Elektrik ve su bağlantı sistemleri merkezi şebekeye kolay bağlantı yapılacak şekilde hazırlanmaktadır. Estetik ve kalitenin buluştuğu Karmod hazır ev teknolojisi ile siz de hayalinizdeki eve çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.