Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tek Katlı Prefabrik Evler

Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu Tek Katlı Prefabrik Evler

Yeni nesil teknolojilerle üretilen tek katlı prefabrik evler yoğun tercihle klasik konut modellerini geride bırakıyor. Yeni ev sahibi olmak isteyenlere zamandan ve bütçeden kazandırıyor. Ev sahibi olacakları çok sayıda usta organizasyonuyla uğraşmaktan kurtarıyor. Üstelik tek katlı prefabrik evler uzun ömürlü kullanım, yapı güvenliği ve kullanım ergonomisi gibi öne çıkan üstünlüklere sahip.

Tek Katlı Prefabrik Evler Neden Çok Tercih Ediliyor?

Prefabrik ev konut sahibi olmak isteyenlere en hızlı çözüm sunuyor. Bir de buna uzun ömür ve yapı güvenliği eklenince bu evlere ilgi daha da artıyor. Karmod marka güvencesiyle üretilen tek katlı prefabrik evlerin tasarımları özel yazılım bilgisayar programları kullanılarak yapılıyor. Bu yöntemle konutların üretim öncesi tasarımı kusursuz şekilde gerçekleştiriliyor. Aynı aşamada yapı güvenliği için son derece önemli olan statik hesaplamaları özel program kullanımıyla yine kusursuz sağlanıyor. Tasarımdan statik hesaplamalarına tüm işlemler firma teknik ekibince yapılıyor. Ekstra mimari ofis ve mühendislik firmasına ihtiyaç duyulmayan ücretsiz uygulamalar prefabrik ev fiyatlarına avantaj olarak yansıyor. Aynı şekilde tek katlı prefabrik evlerin elektrik tesisatıyla sıhhi ve atık su tesisat projeleri Karmod uzmanlığıyla ücretsiz hazırlanıyor.

Üretimi modern hatlarda gerçekleştirilen prefabrik evlerin çelik taşıyıcı sistemleriyle çatı sistemi teknoloji kullanımıyla tamamlanıyor. Tek katlı prefabrik ev üretim sonrası bir araca yüklenerek istenilen yere sevk ediliyor. Karmod ustalarınca günler içerisinde kurulumu tamamlanan evler iç ve dış boyası da yapılarak kullanımınıza hazır hale getiriliyor. Tek katlı prefabrik evlerle ev yapmak kolaylaşıyor. Klasik betonarme yöntemindeki uzun inşa süreçleri ve usta bulma sorunları tamamen geride kalıyor.

Müstakil Konutta En Çok Tercih Edilen Prefabrik Evler Tek Katlı

Yapı güvenliği, uzun ömürlü kullanım standardı ve ekonomik konut finansman kolaylığıyla prefabrik evler tek katlı, müstakil konutta en çok tercih edilen modeli oluşturuyor. Çünkü bu yeni nesil evler ev müstakil konut sahibi olmayı son derece kolaylaştırıyor. Müstakil konut sahibi olmanız prefabrik evler tek katlı modeller arasından birine karar vermeniz kadar kolay. Proje onayınızla birlikte hazırlanan sözleşme sonrası sizin yapmanız gereken çok fazla bir işlem bulunmuyor. Tek yapmanız gereken Karmod tarafından üretilecek evinizin kurulumu için size verilen zemin betonunu hazırlamanız. Bundan sonrası tamamen Karmod uzmanlığı.

Modern hatlarda kullanım yerinize göre beğeninize özel evinizin üretimi tamamlanıyor. Üretim aşamasında yapı güvenliğinde risk oluşturan kaynak gibi uygulamalar geride bırakılmış durumda. Zemin betonunu hazırladığınızda araca yüklenen eviniz montaj yapılmak üzere sahaya geliyor. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatına armatürlerine varan kadar her malzemesiyle hazır. Sevkiyatın tamamlandığı gün orada hazır olan Karmod profesyonelleri yeni evinizi hemen kurmaya başlıyor. Kurulum yapı metrajına göre 2 ila 5 gün içerisinde tamamlanıyor. Islak zemin fayans ve şap uygulamalarını tamamladığınızda boya ekipleri gelerek iç ve dış boyasını yapıyor. Prefabrik evler tek katlı seçkin modeller arasında seçtiğiniz yeni eviniz günler içerisinde oturumunuza hazır.

Prefabrik Tek Katlı Evler Ustalarla Uğraşmaya Son

Karmod güvencesiyle satın aldığınız prefabrik tek katlı evlerin kurulumu firma profesyonel ekiplerince gerçekleştiriliyor. Yeni evinize Karmod uzmanlığıyla sahip olurken ustalarla uğraşma sorunlarını geride bırakın. Evinizi beğenin keyfinize bakın. Karmod prefabrik tek katlı evlerin duvardan çatıya, kapıdan pencereye, tesisat malzemeleri ve armatürlerine varana kadar fiyata dahil üretildiğini vurgulamıştık. Saha işçiliklerinde de aynı kolaylıklar size özel. Beğendiğiniz evin duvarları, çatısı, özel kaplamaları, pvc pencereleri, iç oda panel ve dış çelik kapıları, elektrik ve su tesisatları, iç ve dış boyası tamamıyla Karmod ekiplerince gerçekleştiriliyor. Bu nedenle duvarcı, kapıcı, pencereci, çatıcı, elektrikçi, su tesisatçı, boyacı gibi çok sayıda usta gerektiren uygulamalarla uğraşmaktan kurtuluyorsunuz. Prefabrik tek katlı evler arasından seçiminize yapın, Karmod üretip kursun siz rahatınıza bakın.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Sürekli kullanım veya yazlık amaçlı olsun tek katlı prefabrik ev fiyatları yeni konut sahibi olmak isteyenler için en avantajlı model. Beğendiğiniz evin proje çiziminden statik hesaplamalarına, elektrik ve su tesisat projelerinden tüm malzemeleriyle üretimine her detay fiyata dahil. Aynı zamanda duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatlarına tüm saha montaj uygulamaları sözleşme fiyatına dahil. Özel kaplamalarla birlikte iç ve dış boya uygulamaları da tek katlı prefabrik ev fiyatları içerisinde. Çok sayıda işçilik uygulamasını geride bırakan yenilikçi sistemiyle prefabrik ev fiyatları müstakil konutta en ekonomik çözüm. Klasik betonarme modeliyle inşa edilen konutlara göre en az yüzde 30 oranında daha avantajlı. Üstelik betonarme konutlarda statik olarak zorunluluk olan temel masrafları prefabrik evlerde en az yarı yarıya daha az.

Tek Katlı Prefabrik Evler ve Fiyatları

Standart olarak 28 m2’den başlayarak 123 m2 ebatlarına kadar üretilen tek katlı prefabrik evler ve fiyatlarını büyüklükle beraber bölme sayısı oluşturuyor. İklim bölgesi (kar yükü gibi), deprem kuşağı şartları ve ekstra yalıtım uygulamaları da fiyatı belirleyen detaylar arasında. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi planlarda çok sayıda alternatifle projelendirilip üretilen tek katlı prefabrik evler ve fiyatları her açıdan oldukça ekonomik. Fiyatlar imzaladığınız sözleşme ile sabitleniyor. Üretimden montajın tamamlanmasına kadar geçen süreçte olası malzeme zamları ödeyeceğiniz fiyatı etkilemiyor. En başta hangi fiyata anlaşmışsanız o fiyat sizin açınızdan bağlayıcı oluyor. Oysa klasik betonarme tarzı evlerin inşa süreçlerinde gelen zamlar maliyetlere anında yansıyor. Başta planladığınız bütçeler betonarme gibi modellerde yükselerek finansmanda sizi zor durumda bırakabiliyor. Tek katlı prefabrik evler ve fiyatlarının sabit oluşu bu yönüyle de en büyük avantaj.

Tek Katlı Verandalı Prefabrik Evler

Müstakil konutta balkon ve veranda ev sahibi olmak isteyenlerce en çok tercih edilen yaşam alanları arasında yer alıyor. Müşteri beklentilerini çok iyi analiz eden Karmod  tek katlı verandalı prefabrik evler tasarlayarak müşterilerinin beğenisine sundu. Müstakil konut için tasarlanan Karmod’un tek katlı modellerinin tamamında verandalı planlara özellikle yer verildi. Çoğunlukla planda kapı giriş yönünde yer verilen verandalar gündelik yaşamın önemli bir parçasını oluşturuyor. İlk bahar, yazla birlikte son baharın ilk günlerinde verandada yaşam bir tutkuya dönüşüyor. Burada akşam sabah oturulurken misafirler bu ayrıcalıklı mekanda ağırlanıyor. Karmod uzmanlığıyla özel tasarlanan tek katlı verandalı prefabrik ev modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Geniş Aile Yaşamına Özel İkiz Tek Katlı Prefabrik Evler

Müstakil konutta arkadaş ve yakın aile çevresiyle yan yana yaşam için tasarlanan ikiz tek katlı prefabrik evler Karmod güvencesiyle beğeninize özel. Karmod ikiz iki katlı prefabrik ev 2+1 planın ters yönde uygulamasıyla tasarlandı. Tasarımda müşteri beklentilerinin karşılanması öne çıktı. Müşteri beklentilerinin belirlenmesine Karmod’un geçmişten bugün uzmanlığıyla inşa ettiği evlerin geri dönüşleri büyük katkı sağladı. Karmod iki ayrı konutun birleştiği ikiz tek katlı prefabrik evin giriş orta kısmında genişçe bir veranda bulunuyor. Biri solda diğeri sağda ayrı girişleri bulunan dairelerden içeri adım atıldığında genişçe bir salon sizi karşılıyor. Bu salonda Amerikan mutfak yer alıyor. Verandanın sağ ve solunda çıkıntılarla odalara yer verilmiş. Sağ ve sol arka kısımlarda evin yatak odaları bulunuyor. İkiz tek katlı prefabrik evler dostlukları yeni evlerinde de sürdürmek isteyen ailelerin tercihi.

Tek Katlı Prefabrik Evler Fiyat Listesi

En güvenli, en ergonomik ve en iyi kalitede tek katlı prefabrik evler fiyat listesinde bütçenize özel fiyatlarla. Lütfen en güncel fiyatlarla ilgili satış ofislerimizden detaylı bilgi alınız.

Ev Metrekaresi Oda Sayısı Fiyatı
28 m2 Prefabrik Ev 1 0 3.269 TL
45 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.964 TL
49 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.817 TL
51 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.673 TL
51 m2 Prefabrik Ev 1 1 2.694 TL
61 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.569 TL
64 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.457 TL
71 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.693 TL
73 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.548 TL
73 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.511 TL
75 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.545 TL
75 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.564 TL
82 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.393 TL
82 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.435 TL
86 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.384 TL
87 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.481 TL
87 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.438 TL
87 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.376 TL
88 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.516 TL
94 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.338 TL
95 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.362 TL
96 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.296 TL
97 m2 Prefabrik Ev 4 1 2.641 TL
97 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.679 TL
98 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.476 TL
100 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.426 TL
102 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.280 TL
102 m2 Prefabrik Ev 2 1 2.741 TL
103 m2 Prefabrik Ev 3 1 2.446 TL

Tek Katlı Prefabrik Evler Fiyatları ve Modelleri

Tek katlı prefabrik evler fiyatları ve modelleri seçiminize özel şekillenmektedir. Karmod uzmanlığıyla tasarlanıp üretilen çok sayıda seçkin model arasında ihtiyacınıza göre evi kolayca bulabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev fiyatları metrekare ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Evinizin kurulumunu planladığınız bölgenin iklim koşullarını, deprem şartlarını ve özel coğrafi konumunu bizimle paylaşmanızı öneririz. Size en uygun her mevsim konforu yaşayabileceğiniz yeni eviniz Karmod uzmanlığı ve güvencesiyle üretilecek. Tek katlı prefabrik evler fiyatları ve modelleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 zengin tasarımda planlardan seçim yapabilirsiniz.