Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

73 m2 2+1 Prefabrik Ev Model: Yayla

  • Salon 20 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Mutfak 8 m²
  • Veranda 10 m²
  • Antre 6 m²
Şu anda 56 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Evim

Son dönemlerde en çok tercih edilen ev seçenekleri arasında yer alan prefabrik evler uygun fiyatlı olmasının yanında şık ve modern görünümleri sayesinde beklentilerin karşılanmasına yardımcı oluyor. Prefabrik evim, her detayı özenle hazırlanan ve istediğiniz tüm detayları ekleterek hayallerinizde ki evi inşa edebilme fırsatı sunar. Sahip olduğu birçok özelliği ve avantajı sayesinde kişilere faydalar sağlayan prefabrikler bireysel kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Artan fiyatlar nedeni ile ev alma hayalini erteleyen kişiler satın alabilecekleri farklı alternatifleri değerlendirerek bu alternatiflere yöneliyor. Prefabrik evim seçenekleri herkese hitap eden zengin model çeşidine sahip olmakla birlikte istediğiniz metrekareye uygun bir ev yaptırabilme seçeneği sunuyor. Bu seçenekler arasından sizlere uygun olan modelleri belirleyerek kendinize ait bir ev oluşturabilirsiniz. Fiyatlar oldukça uygun fiyatlar olması nedeni ile her ailenin bütçesine uyum sağlayan bu prefabrikler günden güne gelişen alt yapıları ile de kusursuz bir tasarım olma yolunda ilerleme kaydediyor. Sizler de yeni bir ev satın almak yerine her detayı ile özenle inşa edilen prefabrik evim seçeneklerinden yararlanarak kusursuz bir eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Evler Her Noktada

Prefabrik ev yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi prefabrik evlerin hangi noktalarda kullanılabileceğidir. Prefabrik evler yapısı, kullanımı, kurulumu oldukça kolay olmasından dolayı istenilen her noktada kolaylıkla kullanılabiliyor. Düz bir zemin üzerine alanında uzman kişiler tarafından kurulan bu yapılar Türkiye’nin dört bir yanında kullanılabiliyor. Prefabrik ev yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşuyor olup dışarıdan kaynaklı deprem, sel, kötü hava şartları gibi problemlere karşında koruma sağlıyor. Her noktada kullanılabilen bu prefabrik evleri gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Prefabrik evlerin sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi olan kısa süreli teslimat ile herkes acil ihtiyaçlarını prefabrik evler ile kolaylıkla karşılayabiliyor. Klasik betonarme yapıların teslimat süreçleri neredeyse 1 ila 1,5 yıl arasında değişiklik gösteren süre zarfında teslim ediliyor. Aynı zamanda yapım aşamasında evin herhangi bir noktasında değişiklik yapamıyorsunuz. Ancak prefabrik evler yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Beklemenize gerek kalmadan, evin tüm detaylarını da sizler seçebiliyorsunuz.

Prefabrik  Evim Aradığınız Konforu Size Sunuyor

Prefabrik evim aradığınız konforu size sunmakla kalmıyor uygun fiyatlı bir eve de sahip olmanıza yardımcı oluyor. Prefabrik evler ile kendi evinizi tasarlayabilirsiniz. Özel kat planları ile prefabrik evimde aradığınız konforu sunacak kişiselleştirilmiş bir dokunuş yakalayabilirsiniz. Eviniz tamamen size ait olacak şekilde dizayn ederek istediğiniz eve prefabrikler ile daha kolay sahip olabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler